Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy ilyen írással elkövethető...

Egy ilyen írással elkövethető e bűntett?

Figyelt kérdés

Előző helyemen határozott idejű szerződésem volt, de a főnököm kirúgatott, azaz nem hosszabbította meg mert nem vtam Neki szimpatikus... elég nevetséges indokokat mondott...


Végig szemétkedett velem...


Ez 3 hónapja volt, 2 hete írtam Neki Facebookon, egy kamu profilról, hogy azért, mert kirúgatott, nagyon súlyos következménye lesz.


Azóta nem történt semmi, gondolom a zaklatás ténye miatt feljelentését már megtette...


Ennyi az üzenet lényege, hogy nagyon súlyos következménye lesz a kirúgatásának...


Ez minősülhet e bűncselekménynek?



2021. júl. 5. 12:45
1 2 3 4
 11/31 árokpart ***** válasza:
A fenyegetés önmagában semmi olyan mintha valakinek csúnyát mondtál. A rendőrség ilyesmivel nem is foglalkozik.
2021. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 árokpart ***** válasza:
3-as Mi az, hogy mit akart elérni vele. Azt akarta, hogy lássa a főnök, hogy mindent nem tehet meg és nem is tette bizony rosszul, hogy írt neki.
2021. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
37%

Utolsóval értek egyet. A főnök sem élhet vissza a hatalmával. Ehhez ügyvéd is kellhet, bár fene se tudja...

Kedves kérdező!

Ìrhatok neked privátban, hogy részletezzem a dolgokat? + lenne pár kérdéaem, h tudják jobban segíteni

2021. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
37%

* kérdésem

* tudjak

2021. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Írhatsz :)
2021. júl. 5. 16:00
 16/31 Molyember ***** válasza:
63%

Mi az, hogy a főnök se tehet meg mindent? Értitek is, amit olvastok? Határozott szerződése volt, amit nem hosszabbítottak meg. Nem kirúgták, hanem nincs rá szükségük a jövőben. Ez benne van a pakliban egy ilyen szerződésnél, már azelőtt számolnia kellett volna vele, hogy aláírta. Én is dolgoztam már így, tudom, milyen rohadt idegesítő, de akkor sem csalás.

Komolyan kérdezem: amíg nem írtam le nektek újra, tisztában voltatok vele, hogy a kérdezőnek határozott szerződése volt? 13-as, te is mit játszod az agyad? Előadod a hozzáértőt, de vagy nem tudsz olvasni, vagy nem tudod, mit jelent a határozott szerződés. Az meg lejárt, a kérdező meg nem kellett tovább. Én is utálom, amikor szemétkedik a munkáltató, de ez teljesen normális volt. Ha határozott szerződéssel maradni akar valaki, akkor hajtani kell, mint az állat.

2021. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16, sztem tudják...


Ahogyan azt is, hogy ez egy szemètkedès volt a főnök rèszèről...


Hajtottam elèggè mègisbazoknak lett meghosszabbítva a szerződèse akik vagy semmire sem voltak jók vagy nem csináltak semmit...


Erröl ennyit...

2021. júl. 5. 16:10
 18/31 Molyember ***** válasza:
Jó, ezt mondod te, a főnököd meg nyilván azt, hogy szar voltál. Csak az a biztos, hogy megfenyegetted, amivel kizárólag magadnak árthattál.
2021. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem csak èn momdom, hanem a kolegák is akik fölött ez a retek szintèn basáskodott...
2021. júl. 5. 16:23
 20/31 Molyember ***** válasza:
Nem kétlem, hogy rossz főnököd volt, ahogy azt sem, hogy a véglegesítésnél rosszul döntött. Azt mondtam, hogy amit csinált, az szabályos volt, amivel számolnod kellett volna, de a fenyegetés már rohadtul nem volt szabályos a részedről, és ha komolyan veszi, akkor lehet belőle bajod.
2021. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!