Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet bajom abból, ha sokszor...

Lehet bajom abból, ha sokszor igazoltatnak?

Figyelt kérdés

Már másodszor igazoltattak az évben, azt mondta a rendőr hogy fokozott ellenőrzés, mert a környéken valami drogosokat láttak.


Igen ám, viszont én egy teljesen átlagos és ártalmatlan emberke vagyok, csupán egyéni az öltözködésem és lehet amiatt kapnak vérszemet hogy tuti találnak drogot.


Ez nem teljesen zavarna (attól eltekintve hogy semmi joguk nincsen hozzá), attól félek viszont hogy számontartják kit hányszor igazoltatnak, és a végén még rám állnak a zsaruk, csak mert "úgy néz ki mint egy bűnöző, tuti találunk valami mocskot a körme alatt".


Egy tisztességes országban nem kell attól tartania az embernek a rendőröktől, mert ha nem csinál rosszat nincs mitől félnie, viszont ez Magyarország ahol az ártatlan embereket cseszegetik és a korrupt embereknek néznek el mindent.


2021. júl. 15. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10 igazoltatas utan kapsz egy 'roka' belyegzot :) 5 roka belyegzo utan beirhatsz magadnak pirossal egy dicseretet :D
2021. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van joguk hozzá.


Valóban, ha semmi bűnt nem követtél el, mitől is tartasz pontosan?

2021. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. válasz:


Jogos indok nélkül nem lehet igazoltatni, de menjünk át efelett mert ez csak az írott törvény része és nem hiszem hogy érdekli a rendőröket.


Mint mondtam, nem attól tartok hogy lebukok valamivel, hanem hogy elkezdenek megfigyelni, követni a zsaruk, vagy túlkapást követnek el.

2021. júl. 15. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked pszichológusra lenne szükséged.
2021. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jogos inditék lehet az is, hogy a rendőr úgy gondolja. Ehez nem kell indoklás.
2021. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van joguk. Az indok pedig az, hogy drogosok vannak a környéken. Így már jobb?
2021. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:
Igazoltatnak, na és??? Nagy kaland... legalább látják bent, hogy dolgoznak kint... engem anno mikor éjszakás voltam, rendszeresen igazoltattak... főleg befelé... volt olyan is, hogy bevittek, mert esett... mondjuk az tök buli volt...
2021. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!