Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lagzira ki lehet hívni a...

Lagzira ki lehet hívni a rendőröket, ha 10 után is zenélnek meg kurjongatnak?

Figyelt kérdés

Valahol vagy 2 utcával lejjebb lagzi van, rohadt idegesítő hogy már 10 óra elmúlt és még mindig nem fogják vissza magukat, dübörög a zene, idáig elhallatszik ahogy kurjongatnak, énekelnek.

Kihívhatom rájuk a rendőrt, vagy ilyennel nem fognak foglalkozni?



2021. júl. 21. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
9, mi is voltunk lagzin (kertben volt) amire a suttyó szembeszomszéd kihívta a zsarukat. Kijöttek, meglátták, hogy lagzi, mondták, hogy azért viselkedjen a vendégsereg normálisan, mert ha más miatt (pl. részegen rongálás, köztéri vizelés stb.) kell kijönniük akkor nem lesznek elnézőek. Sok boldogságot kívántak az ifjú párnak, majd leléptek. A szomszéd vérnyomása szerintem 300 lett 😄
2021. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát kurjongassál te is. Menj át énekeljél és érezd jól magad inkább.
2021. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
laktam falun, ahol az volt a szokás, hogy hajnalban-reggel kitáncoltunk az utcára a zenekarral együtt, és megállítottuk a városba igyekvő munkásbuszokat. Soha senkinek nem jutott volna eszébe kihívni ránk a rendőrt.
2021. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

8. vagyok.

Ráadásul nem hiszem el, hogy te soha semmi olyat nem csinálsz, amibe bele tudnának kötni a szomszédok. Ha te ezt játszod, akkor ők is játszhatják, hogy kihívják a rendőröket, mert te túl hangosan hallgatsz zenét, flexelsz vagy mondjuk ha jön a 4. hullám és a szigorítások, akkor korlátozásokat szegsz meg (pl. nincs rajtad az utcán a maszk vagy este 20 után fogadsz vendégeket). Nem csak te tudsz ám "rosszfejeskedni"...

2021. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!