Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a teendő abban az esetben...

Mi a teendő abban az esetben hogyha romák immáron 2 napja buliznak és a rendőrség többszöri bejelentés ellenére sem tesz semmit?

Figyelt kérdés

Orbitális hangerővel zajlik a buli náluk. De tényleg nagyon hangosak. 1,5-2 km-re élek a roma közösségtől, de csukott ablakon keresztül is kristály tisztán lehet hallani őket.

Készítettem hangfelvételt is, hogy mindent lehet hallani a zenéből, a dalszöveg és a zene is tökéletesen hallható és kivehető.

A rendőrség részére tettem bejelentést, majd több mint 1,5 óra múlva ismét. Azonban semmi sem történt.

Ilyenkor mi a teendő?



2021. júl. 25. 17:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Tehát akkor szerinted nem kell tenni semmit.

Azért mert ők romák rájuk egyetlen törvény se vonatkozzon?


Tudod hány milliárd forintba van az országnak a roma integrálás? Amíg senki nem tesz semmit sem ellenük, addig teljesen felesleges bármit csinálni. Hagy bulizzanak, hát lopjanak, hagy verekedjenek, hagy futassák a K*urváikat, áruljanak drogot stb.


A rendőrnek az a dolga, hogy bárkivel szemben intézkedjen amikor szükséges. Nem az hogy válogasson.

2021. júl. 26. 06:21
 12/23 anonim ***** válasza:
És te honnan tudod, hogy a rendőr nem ment ki ha 2 kmre laksz?
2021. júl. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert ha kiment volna akkor nem folytatódott volna a buli hajnali 4-ig?
2021. júl. 26. 06:55
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Ki megy a rendőr, ha észre veszik máris halkítják, ha nem akkor oda ér, lehalkítják, elmegy a rendőr és vissza kapcsolják.
2021. júl. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kötekedésen kívül tudsz mást is? Mondjuk a kérdésre válaszolni?


Egyébként nem, nem lett halkabbra véve a zene egyszer sem.

2021. júl. 26. 07:00
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
11: olyan kormányra kell szavazni, amelyik nem stadionokat épít, meg a sportba tömi a pénzt, hanem olyan rendőr fizetést ad, hogy elég rendőr legyen mindenhol
2021. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagy,

Felakarod jelenteni a rendőrséget, de annyi önállóságod nincs, hogy megnézed mit tudsz ilyenkor tenni.


Kezd életszerűtlen lenni, hogy te 2 kmre hallod tisztán a zenét, ami megállás nélkül, 5 perc csend nélkül szól.

2021. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

16-os szerinted én rájuk szavaztam? :D


17-es. Romákról van szó... Hallottál már roma koncertet, roma bulit? Mert szeretném elmondani, hogy szombaton reggel 10-től nyomták. Ez nem a szokásos hétköznapi roma közeg. Ők azok a fajták, akik semmilyen szinten nem intergrálhatóak be. A Cigányvajda is levette róluk a kezét. Ez azért remélem elég sokat elmond.

2021. júl. 26. 08:42
 19/23 anonim ***** válasza:

"16-os szerinted én rájuk szavaztam? :D"


Sajnos amíg az emberek többsége így szavaz, addig ez lesz.

2021. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Fizess többet a rendőrfőnöknek, mint a romák!
2021. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!