Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor kinyomozzák honnan...

Ilyenkor kinyomozzák honnan ment az értesítés? Vagy lehet ebből bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Kihívtam a rendőröket névtelenül, mert lent a házunk előtt ordítoztak a cigányok, elég intenzíven veszekedtek, ezért én nem akartam belekeveredni. Na most az értesítést követően még egy másfél órán át randalíroztak, bár a veszekedés átment viháncolásba. Ezalatt nem ért ki a járőr, majd azután 3 perccel láttam őket végigmenni az utcán, hogy leléptek a tagok. Ugye nyilván már nem találhattak semmit, ilyenkor kinyomozzák, hogy fals bejelentés volt-e vagy csak szimplán elkönyvelik hogy mire kiértek csend lett és el van felejtve?
2021. szept. 5. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a szolgálatban lévő járőrök között folyamatos a rádiós kapcsolat, amely azt jelenti tisztában vannak azzal minden másodpercben, hogy melyik kollégájuk hol jár és járt, ergo azzal is tisztában voltak, hogy a bejelentés óta több mint másfél óra eltelt és ebben az időintervallumban nem járt kint kolléga, így nem fűztek ők maguk sem sok reményt arra, hogy látnak még valamit.


Ne aggódj, semmi bajod nem lesz, naponta több ilyen bejelentés érkezik.

Szép álmokat!

2021. szept. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Először hívtam ki őket így nem nagyon tudom a protokollt, sokadik alkalom ez már és már nagyon meguntam. Bár én sem fűzök sok reményt ahhoz, hogy ettől megoldódik ez a dolog, maximum pillanatnyilag.
2021. szept. 5. 02:31
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen esetem nekem is volt, és igazad van, roppant bosszantó. Csendháborítás miatt hívtam a rendőrséget, hosszú órák teltek el, míg kijöttek, mire a banda már abbahagyta a rajcsúrozást, és már én is aludtam... Ahogy az sem lep meg, hogy a te esetedben 3 perccel azután értek ki, hogy abbahagyták az ordítozást (minő véletlen)...


Azóta is volt már számos csendháborításos eset, de nem hívom őket, minek. Nem csinálnak semmit.

2021. szept. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy micsoda véletlenek vannak. Legközelebb inkább bedugom a fülest és oldja meg aki akarja, felesleges kör volt ez most is.
2021. szept. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!