Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Annyira fèlek ettől, hogy nem...

Annyira fèlek ettől, hogy nem tudok aludni. Mit csinàljak?

Figyelt kérdés

3 ève, amikor egy kis ruhàs üzletben dolgoztam, pár cigány asszony kihasznàlta, hogy egyedül vagyok ès loptak.

Màsnap a főnök feljelentette őket, majd èn is mindent elmondtam ès persze minden tisztàn látszik a kamerafelvètelen.


Aztàn elèg rövid időn belül felmondtam, el is felejtettem az esetet. A minap viszont jön egy idèzès, hogy tanùkènt kell megjelennem x időpontban a tárgyaláson a lopás miatt.

Azòta nem vagyok jòl bele. Ùgy tudom,ha nem jelenek meg,akkor majd utánam jöhetnek.

De nem szeretnèk menni, nem akarok a cigányok ellen vallani, fèlek is tőlük mivel kis környèken lakunk, nem akarok gondot. A volt főnököm ügye ez, intèzze ő. Amùgy sem emlèkszem ennyi idő után jòl, a kamerán viszont minden làtszik, pontosabban, mint ahogy eltudnám mondani. Ràadàsul romàniàban èlek ès itt romànul kellene beszèlnem.

Fèlelmetes szàmomra ez az egèsz, minden nap ezen stresszelek ès aggòdok. 24n


2021. nov. 11. 07:37
 1/8 A kérdező kommentje:
A levèlben volt egy link, amin meglehet nèzni az ügy dokumentumait ès kb 3x pròbàlták meg megoldani(?) De mindegyik dàtumnál azt írta "hiányzò felek" mivel biztos a cigòk nem mentek el. De most mièrt kellek èn is? Addig egyikre sem hívtak?
2021. nov. 11. 07:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapbòl nagyon izgulòs vagyok, ott biztosan össze vissza dadognèk, nem akarok ilyen ijesztő helyre menni, semmi dolgom velük. Tudom magamròl mekkora streszzkènt èlnèm meg, hogy ott kell kiàlljak majd...annyira elszeretnèm kerülni.
2021. nov. 11. 07:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok amelyeket meg kell tenni.elmész, elmondod amit tudsz és ennyi,nem tudsz kibújni a vallomás alól.hazudni pedig meg ne próbálj, főleg ha felvétel is van a lopásról.gondolom igényelhetsz tolmácsot,ennek járj utána ott kint.
2021. nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hazudnom nincs mièrt, meg nem is lenne logikus, de maga a hely ès helyzet ennyire rossz èrzèst vàlt ki belőlem, hogy alapbòl semmit se akarok mondani, elmenni sem. Hivjanak fel telefonon ès elmondom, ha màr ennyire nem nyilvánvalò minden a felvètelekről... lehet ilyesmit kèrvènyezni?ès hogyan?

2021. nov. 11. 07:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Telefonos kihallgatásról még nem hallottam,nem tudom ronániában lehetséges-e.

Egyébként ez a tanúskodás is olyan dolog amit ki kell próbáni már csak kíváncsiságból is,úgyhogy állj könnyedén hozzá.

2021. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azhiszem tùl sok filmet nèztem..

Nagyon ràgörcsölök. Hogyan kellene ezt elkèpzeljem a valòságban?

2021. nov. 11. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint egy munkahelyi meghallgatást,vagy egy válogatást valamilyen szerepre.gyakorolj otthon,meséld el hangosan az egészet elejétől a végéig.
2021. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen esetekben mindig az van, nem emlékszem már. Amit akarsz elmondasz, többi, nem emlékszem. Mellébeszélni nem szabad, mert abba belezavarnak kérdésekkel és hamis tanúzás lesz a vége.
2021. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!