Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek aludni mit...

Nagyon félek aludni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon félek elaludni attól félek hogy nem kelek fel reggel és ahogy becsukom a szemem egyből elkezdek félni hogyha elalszok akkor mit fogok érezni és hogy milyen soká kelek fel (ez furán hangzik de olyan ez az érzés hogy nehéz leirni) de be se tudom csukni a szemem mert becsukom és egyből elkezdek borzasztóan félni.
2018. nov. 14. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. Emiatt van, hogy hajnali 5ig is fent vagyok, és csak akkor tudok elaludni, amikor már annyira kimerültem, hogy nincs energiám már gondolkodni, ezáltal félni se félek. Lehet, hogyha elmennél futni vagy fárasztó programokat szerveznél magadnak, akkor ahogy bedőlsz az ágyba, rögtön elalszol. Próbáld ki.
2018. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké. De ma hogy aludjak el mert kezdem feladni és érzem hogy sehogy. Egyépként nappal mindig merek aludni mert tudom hogy a házba rajtam kivűl mindenki fent van. Ez hülyén hangzik de attól még jobban félek hogy tudom hogy mar mindenki alszik. És attól is szar kedvem van hogy már késő van és holnapra nagyon álmos leszek mert nem tudok aludni
2018. nov. 14. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Kis koromban én sem mertem elaludni főleg mikor mindenki elaludt, féltem a szellemektől.

22l

2018. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pszichiátert keress fel!


Mikor kezdődött anno a pánikbetegségem, én esem tudtam elaludni. Az volt a kényszerképzetem, hogy nem ébredek fel. Írtak fel altatót - nem nyugtatót - de azzal is pár órát aludtam, aztán kezdődött a téboly újra. Végül az antidepresszáns tett rendbe.

2018. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!