Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitort válasszam a 3...

Melyik monitort válasszam a 3 közül? Melyik lehet az amivel a legkevesebb probléma/hiba adódna vagy a legjobban szolgálhat?

Figyelt kérdés

1.) AOC 24G2U Monitor ~75.000 Ft

2.) AOC C24G1 Monitor ~65.000 Ft AOC közül ennél olvastam a legjobb véleményeket, a másiknál nagyon sokat panaszkodtak pixelhibára, IPS glow-ra stb, viszont ennél nem nagyon láttam. Annyi, hogy ez ívelt és nem tudom az mennyivel jobb/rosszabb mint egy sima?

3.) Acer Predator XB253QGP ~95.000 Ft ennél sem olvastam nagyon sok hátrányt, viszont elvileg ennek 2 ms a válaszideje, nem tudom az nagy probléma-e a másik kettő 1 ms-hez képest.



2021. jan. 2. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Acer Predator XB253QGP
AOC 24G2U
AOC C24G1
6 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha szavaztok, és nem okoz gondot, meg tudnátok indokolni kérlek, hogy miért inkább arra szavaztatok?

Előre is köszönöm!

2021. jan. 2. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 ms között nem érezhető nagyon a különbség, az agyad lassabban dolgozza fel néha a dolgokat - amúgy meg AOC 24g2u elég népszerű monitor, pixelhiba esetén egyből cserélték aoc 24b2xh-emet - igaz az olcsóbb kategória eggyel.
2021. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Acer Predator XB253QGP volt, nagyon jó monitor, már ha a szemed bírja. Én egyszerűen nem bírtam megszokni. A másik kettőhöz képest klasszisokkal jobb, az árából is látszik nem beszélve az 5 év gari amit adnak rá.
2021. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 David6388 válasza:
Nekem Samsung Odyssey g5 van 80 ezer forint 144hz 1440p és nagyon jó
2021. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!