Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Várható ebből valamilyen...

Várható ebből valamilyen komolyabb rendőrségi ügy, ezek alapján?

Figyelt kérdés
Egy streamerre tettem panaszt elektronikus úton a rendőrségnél, aki élő adásban ütelgete az egyik ismerősét, elég durva módon. Kaptam válasz emailt, beszéltem az illetékes nyomozóval, aki szerint nem tudnak minden számítógép mellé rendőrt állítani, plusz mivel külföldön történt az ügy, nincs lehetősége a rendőröknek intézkedni kint, majd kb. azzal zárult a beszélgetés, hogy XY területileg hatályos rendőrségnek átadja az ügyet, gyorsított eljárásban, aztán ha van valami, majd felhívnak.

2021. dec. 22. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, ha minden külföldi "bunyó" miatt a világon a magyar rendőrségnek kéne eljárni...
2021. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Viszont magyar a streamer.
2021. dec. 22. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön magyar rendőr nem intézkedett. Mindegy, hogy milyen állampolgár az illető a helyi rendőrségnél kell panaszt tenni
2021. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar, és? Ha nem Magyarországon történik akkor a magyar rendőrség lószart sem tehet.
2021. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval ebből szerintetek mi lehet? Lezárják az ügyet, mondván nem bizonyítható egy felvétel alapján, hogy tényleg történt-e valami?
2021. dec. 22. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ilyen esetben nem tehetnek semmit nincs ügy amit le kellene zárniuk.
2021. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont akivel beszéltem, azt mondta, hogy továbbítja az ügyet az illetékes kapitányságnak, ahol ennek az illetőnek van lakícme. Vagy csak ez ilyen "sablon szöveg"?
2021. dec. 22. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Finoman leráztak egy tudatlan telefonálót.

Feleslegesnek érezték hosszan elmagyarázni, hogy a könnyű testi sértés csak a sértett magánindítványára üldözendő,.

Ha érdekel:

[link]

2021. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Te jó édes isten, hogy mások ennyire ráérnek :D

Ügyes vagy spiclike, de a magyar rendőrnek van jobb dolga annál, mint, hogy külföldön valaki ad pár pofont valakinek.

2021. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!