Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendörség komolyabban veszi...

A rendörség komolyabban veszi az olyan feljelentéseket, ahol az adott személy ellen többen is tettek feljelentést?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem már elegem van abból, hogy a Puskás Ferenc Stadionnál már évek(!) óta ugyanaz az álkéregető zaklathatja, terrorizálhatja az 1-es villamosra váró utasokat a megállóban, és a rendőrség egyszerűen nem lép semmit, pedig az illető fenyegetőzik is... Ha esetleg olvassa rendőr ezt a válaszomat, örülnék, ha valamit lépne már végre ebben az ügyben, mert sajnos veszélyes figuráról van szó!!
2016. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Tőlünk az újságot lopta el valaki. Persze ezzel nyilván nem foglalkoznak, mivel annyira kis érték.

Aztán kiderült, hogy az egész utcában, minden háztól ellopják az újságot. Így már foglalkoztak vele. Meg kiderült, hogy utána újságosnak adták el, az meg még jobban súlyosbította.

2016. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetro ***** válasza:

13.03

az álkéregető az milyen? úgy csinál mintha kéregetne, közben pedig nem is?

2016. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"az álkéregető az milyen? úgy csinál mintha kéregetne, közben pedig nem is?"


Hiába mondják neki, hogy nem adnak neki pénzt, ennek ellenére cseszteti tovább a villamosra váró utasokat, magyarul zaklatja, olykor fenyegetőzik is, ráadásul fényes nappal... Az ilyen az nem rászoruló ember.

2016. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De rászoruló, csak agresszív.
2016. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én ugy tudom egyik sem rászuruló.

mert ha ajánlunk neki munkát akkor a képünkbe nevet, hogy ott többet keres.

már én is gondoltam, hogy belekezdek elösször másodállásban.


azt hallottam főállást feladni másodállásét csak akkor szabad ha háromszor annyit keresünk a másodálással.:)))


azt azért megkérdezném, tettél is feljelentést az álkéregető ellen? mert magától nem fog a rendörség tenni semmit már csak azért se mert ha rendör közeledik akkor az ilyen egyből utassá változik.


amugy ugy tudom a bkv szabályzata tiltja a kéregetést ugyhogy volna mi ellen fellépni, de nem tudom a bkv szabályzathoz hogy viszonyul a rendörség.


ellenben a fenyegetés már tényleg rendörségi ügy.


a kérdést azonban internetes zaklatás ügyben tettem fel, ahol viszont nincs Ft-ban kifejezhető kár igy több feljelentés esetén se lép át semmiféle értékhatárt.


azonban azt hinném sulyosabb ha valaki több embert fenyeget mintha egyet "véletlen eltévelygés" kapcsán.

2016. jún. 27. 15:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, téged hogy zaklatnak?
2016. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

engem régen zaklattak.

pl. írtak a lányom anyjának akit face ismerőseim révén találtak meg, névrokonomnak aki dékán,(munkahelyi problémát generálni) fenyegettek hogy kinyomozzák a címem s megtámadnak.

mindezt szerelemféltésből tették..

most ismerősöm ellen vannak visszaélések, arról sajnos nincs jogom részleteket kiadni de a az engem ért régebbi inzultusról adhatok ki mélyebb részleteket ha érdekel.

2016. jún. 27. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek minden bejelentést komolyan kell venni és ki is kell menniük. De ehhez az kell hogy bejelentsék.
2016. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na jó de ha látnak ott egy utasnak álcázott koldust?
2016. jún. 29. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!