Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi olyan hatóság van,...

Mennyi olyan hatóság van, amelyik egy esetnél a helyszínre tud érkezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a rendőr, mentő, tűzoltó kívül tudom, hogy pl. szemle bizottság meg TEK-esek is jöhetnek, de van olyan, hogy nyomozó ügyész, bv, Honvédség katonái, katonai kommandósok, meg közmű, közútkezelő stb. is ha olyan a helys6ínre jön. És rajtuk kívül még kik?
2021. dec. 26. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Katasztrófavédelem, ha gázról, vegyianyagról vagy egyéb, a lakosságot veszélyeztető dologról van szó.

Mindig az adott helyzettől függ, hogy kinek van ott feladata. Lehet hogy kell valamilyen szakértő is aki amúgy független, nem tartozik egy hivatalhoz vagy szervezethez se, de mondjuk a biztosító úgy ítéli meg, hogy azonnal ott kell lennie a későbbi elbírálás megkönnyítésére.

2021. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
MIB.
2021. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért akarsz ennyi mindenkit kihívni?
2021. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem akarok csak kíváncsi vagyok
2021. dec. 26. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tűzoltóság szerintem nem hatóság, attól hogy fegyveres erőknek minősül és rendfokozatai vannak, ott a katasztrófavédelem ami a hatóság. Mentők sem hatóság.
2021. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csillagkapu Parancsnokság
2021. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!