Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azt, hogy a debreceni ügyemben...

Azt, hogy a debreceni ügyemben újra szabadlábon vagyok, a Békéscsabai Járásbíróságon is látják?

Figyelt kérdés
Mert tudták, hogy Debrecenbe más ügyben bent voltam, de tudják, hogy kijöttem vagy írjak egy e-mailt vagy levelet, hogy szabadultam ès mostantól nem a debreceni bv-be küldjèk a levelet, hanem újra a lakcímemre?

2022. jan. 16. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Már egy kérdéshez írtam egyszer.

Az a baj, hogy itt jókat nevetünk Levikén, mekkora egy zombi. Én ezt a hibát elkövettem V. Lacikával, haha mekkora idióta. Aztán egynap késsel ment 2 rendőrnek, megsebesítve őket.


Az ilyeneket tényleg bekéne zárni, kezelni, hogy ne legyen veszélyes a társadalomra.

2022. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5%

11!


Nekem pl. komoly terveim vannak arra, hogyan csinálom ki a komplett szegedi rendőrséget, egyúttal Lovászi Nomiékat is...


Noémi most azt hiszi, hogy nyugalom van, mert egy ideje nem jelentkeztem, sztem nem is sejti, hogy a bosszút tervezgetem ellenük...


És mindezt a társadalom magának köszönheti, szülői támogatást soha nem kaptam, Orbán támogatásaiból most megint kiesem, nem tudtam egyjó munkahelyettalálni, középiskolában ki vtam közösítve...

Csak hogy lássátok, miért történnek ilyenek!!

2022. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az ellenzékre kell szavazni.


Orbán huzzon!

2022. jan. 17. 09:10
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
12# ha mindenhol utált mindenki, soha senki se fogad jó szívvel, lehet nem mindenki másban, hanem a tükörben kéne keresni a hibát 😁
2022. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, szabadidőmben a Gyakorira jövök kikapcsolódni, válaszolgatok a kopaszoknak meg a törvények-jog topikban, de mikor a te kérdéseid jönnek szembe; Levike, téged már nyugat Magyarországon is felismernélek, sőt, óvakodj az itteni rendőröktől is... 😅
2022. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!