Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csinál valamit a rendőrség...

Csinál valamit a rendőrség egy részeg, agresszív emberrel?

Figyelt kérdés
Anyám évek óta háborgat engem és a kistesóimat, minden nap leissza magát és szid minket, van hogy tettlegességig fajul. Jó ideje nem is dolgozik, én tartom el magunkat. Csak a tesóim miatt nem költözök el, mert ha albérletet is kéne fizetnem akkor már nem bírnám anyagilag…bár lehet hogy a lakásunk is elúszik miatta hamarosan. Sok helyen olvasom hogy a rendőrség nem foglalkozik ilyennel amíg ‘vér nem folyik’…ma egész nap az volt bennem, hogy amint elkezd kötekedni rendőrt hívok rá, és el is jött ez a pont.. de elgondolkodtam, hogy csinálnának-e vele valamit egyáltalán? Ha idejönnének biztos visszavenne a viselkedéséből, eljátszaná hogy normális de úgyis lerí róla hogy hulla részeg… de így gondolom nem fogják elvinni innen.. tapasztalatok, vagy valami más opció esetleg? Már nem bírom elviselni..
2022. jan. 22. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen családi ügyeket tényleg nem szokták komolyan venni, amíg ahogy te is írtad vér nem folyik. Más kérdés, hogy a kistesód hány éves? Mert ha fiatalkorú és így viselkedik az édesanyátok, akkor még a végén a gyermekvédelem és gyámhivatal fog intézkedni.
2022. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindketten fiatalkorúak… :(
2022. jan. 22. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a rendőr részegséggel tényleg nem tud mit tenni. A saját házában anyátok azt csinál, "amit akar".

Az is nagyon gyakori más helyeken is, hogy a rendőr kimegy a lakáshoz és hirtelen mindenki happy és hakuna matata.

Írtad, hogy néha tettlegesség is történik. Ha van nyoma (zúzódás, kék folt stb), már mehettek a háziorvoshoz látlelet venni.

Ha pedig ilyen kirohanáskor esetleg ismét rendőrt hívtok, akkor magánindítvánnyal is élhetsz.

Csak itt az a nehéz, hogy mi lesz veletek. Mert anyukátokat nem küldhetik el a saját házából\általa fizetett alberletből. Ha megállapítják, hogy veszelyeztet bennetek (főleg a tesóid), akkor az is lehet hogy az eljárás végén gyermekotthonba küldik őket.. nem tudom melyik a jobb megoldás.

2022. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
...esetleg nincs más rokonotok? Unokatesó, nagyszülők, stb, ahová mehetnétek?
2022. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!