Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez a mai debreceni rablás...

Ez a mai debreceni rablás valami vicc?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam több cikket is, hogy ma délelőtt rablás történt Debrecenben, aztán az elkövetők egy kis sárga kocsival menekültek, volna.

Ez valami vicc vagy komolyan gondolta két suttyó kölyök? Feltűnőbb és gyengébb "menekülőkocsit" nem sikerült keríteniük?



2022. jan. 27. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Levike vagyok.

Otthon anyával mora délután éppen süteményt csináltunk, majd leült telefonozni és a face kidobta neki.

Később a Dehir.hu-n rákerestem, tényleg rablás volt Debrecenben.


Én azért sose csinálnék ilyet.


Én is megcsináltam tehát a kis lopásaimat, de erőszakos bűncselekményt soha nem csinálnék.

2022. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szín tiszta barmok voltak az elkövetők: fényes nappal a belvárosban rabolni egy zsákutcában, aztán egy rikító sárga kis Fiattal menekülni egy szűk, zsúfolt helyen nulla vezetési tudással...Isten barmai, valahonnan beszabadultak, és minden helyismeret nélkül menekülgetnek... Vicces fiúk, esélyük sem volt!
2022. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
..és még elfutni is próbáltak, tiszta amerika:))
2022. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha elfutottak akkor nagy barmok, mert így letartótatják őket szökés elrejtőzésre hivatkozva.


Mert még, ha az első perctől kezdve megadják magukat a rendőröknek, esetleg elkerúlhető lett volna a letartóztatás, de így 99%, hogy letartóztatják őket.

2022. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Fegyveres rablás után nehéz lenne elkerülni a letartóztatást akkor is, ha nem menekül...
2022. jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Levike??
2022. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!