Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lopassal vadolnak utolag. Mi...

Lopassal vadolnak utolag. Mi ilyenkor a teendo?

Figyelt kérdés
Egy kis cegnel dolgoztam, a kasszahoz mindenki hozzafert. Minden kiszamlazott osszeget be kellett irni a fonok altal keszitett hazipenztarba. Hozzateszem hogy minden heten volt kassza elszamolas. De volt hogy 1-2 hetig beteg voltam, vagy hamarabb elmentem. Olyankor mas vette at es kezelte. Mai nap bevittem meg a kiskonyvem kitolteni es akkor kertek szamon, 1 hetre ra hogy mar nem is dolgozok ott, hogy 8 kiszamlazott osszeg nem volt beirva bevetelkent. (Januar, februari) es tobbek kozott ram tamadtak, hogy en voltam e. Nem en voltam, ugyanis hetente volt kassza elszamolas, szuroproba szeruen ellenorizte a kasszat. Elmondtam hogy nem en voltam, eljottem, alairtak mindent. Megis miert vadolnak utolag ilyesmivel? Miert pont most jott ki a hiany amikor mar nem vagyok? Egyszeruen annyira ideges vagyok, hogy ilyennel vadolnak.
2022. márc. 11. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe.

Ha rendőrségi ügyet csinálnak, majd a hatóságok ellenőrzik.


Ha nincs semmi bizonyíték hogy te lettél volna, ne parázz, tojj rá magasról. Nézzen a többi dolgozó körmére is, vagy jelentsen fel. Úgyse neki lesz igaza, ha valósat írtál fentebb.

2022. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már eljöttél és mindent aláírták nincs miért idegeskedned.

Hiányt találtak és próbálják kideríteni kié. Megkérdezték tőled éppen úgy mint előtte a többiektől is nyilván, csak nem láttad mert nem voltál ott.

Mivel a többiekre nem volt bizonyíték, te maradtál, ennyi. A heti elszámolás bizonyítja, hogy nem is nálad van a gond. Eljöttél, ne foglalkozz vele többet! Aki éltette a pénzt annak érdeke, hogy azt higgyék te voltál, a főnöknek is könnyebb ezt hinni, mert nem kell arra gondolnia, hogy újra megtörténhet.

2022. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kívánj boldog karácsonyt, és ülj le.


Másoknál legalábbis működik. ;)


Nojó, viccet félretéve, elvileg a kiléptető papírokon le van írva, hogy sem neked, sem a cégnek nincs semmiféle tartozása vagy követelése a másik felé. Persze ha valós bűncselekményről van szó, ettől függetlenül még fordulhatnak a rendőrség felé is, de ahhoz már konkrét bizonyítékok is kellenek, hogy téged megbüntethessenek.

Vszeg nem lesz az egészből semmi.


Ha meg annyira fontos neki, hogy meglegyen minden pénz a kasszában, hát számolja át minden egyes munkanap végén, ahogy azt normális helyeken cisnálják.

2022. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Adj le egy Gyurcsányozós riportot a köztévébe.
2022. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki ertelmesen valaszolt. En azt gondolom tobb ember ellenrozi a kasszat, tobb ember kezelte, ennek nem most kellett volna kijonnie. Mindenesetre koszonom, a lelkiismeretem tiszta.
2022. márc. 11. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!