Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi az, hogy én nem tehetek...

Mi az, hogy én nem tehetek feljelentést a cég ellen?

Figyelt kérdés

Adott egy cég ahol 2 évig dolgoztam majd kirúgtak, hamisítottak egy kamu Facebook profilt és közveszéllyel fenyegetőztek, rám akarják kenni, már az Ügyészségen van vádemelés alatt az ügy.


Vannak képeim a cégről belülről, rengeteg munkaügyi szabályt megszegnek...

Mutattam az ügyvédemnek, kértem, hogy tegyünk feljelentést mi is a NAVnál, de azt mondta, hogy én nem tehetek feljelentést, mert még ezt is felhasználhatná az ügyész a jelenlegi ügyben, a bosszúból tett feljelentésekkel nem foglalkozik a NAV... szte.


Most komolyan, a cég tovább bűnözhet és rá verhet a volt dolgozóra akármit?


2022. ápr. 29. 08:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress másik ügyvédet.


Vagy esetleg hallgass rá, mert lehet hogy jobban ért hozzá mint te.

2022. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát a belülről készült képek valóban nem jó ötlet, de a kamuprofil és hamisítás ellen tegyél nyugodtan.
2022. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2-es, mi az, hogy nem jó ötlet?


Tehát, Ő megteheti, hogy megsérti a munkavállalók jogait meg utána hamisan is vádol, de amire bvizonyíték van, azért Neki nem kell felelnie?

2022. ápr. 29. 08:08
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

"Tehát, Ő megteheti, hogy megsérti a munkavállalók jogait meg utána hamisan is vádol"


Egyenlőre ezt még csak egy vád, amit neked kell bizonyítani.

2022. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Tudom is bizonyítani!


Fotóim vannak róla!

2022. ápr. 29. 08:25
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

Az is lehet pölö, hogy ezekkel a fotókkal hamarabb kellett volna feljelentést tenned. Ha most teszed, akkor bűnrészes vagy. De ez csak tipp.


Amúgy a kamuprofil meg a közveszély önmagában elég lenne, hogy pórul járjanak ha bele buknak.

2022. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
De ez csak onnantól kezdve lesz jogilag tény hogy a bíróság is a javadra ítél, hogy ez tényleg megtörtént.
2022. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban hogy az ügyészség is bizonyítottnak látta hogy közveszéllyel fenyegetőztél.
2022. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennek Te mit éreznél ha ártatlanul emelnének ellened vádat...
2022. ápr. 29. 14:09
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Senki ellen nem szoktak ártatlanul vádat emelni. A Magyar Ügyészség vádemelési eredményessége 97%körül van. Ez aztjelenti hogy kb. mindenkit elítélnek akit megvádolnak.
2022. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!