Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van értelme így élni?

Van értelme így élni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egyik rokonom részt vett egy bűncselekményben és alsó hangon 15-20 év vár rá de annál több is lehet (az ügye még kivizsgálás alatt áll de előjáróban ennyit mondtak neki)

És mióta ezt megtudta azota nagyon maga alatt van azt tervezi megöli magát mielőtt bevinnék mert hogy "milyen élet az ilyen elvan baszva az egész" én probalom lebeszelni róla de nagyon komojan veszi..


Ti mit tennétek a helyében?

Vállalnátok a következményeket azért amit tettetek vagy "elmenekülnétek" előle?



2022. máj. 5. 17:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

2 ember halálával gyanusítják (pár kamera felvétel és szemtanuk alapján) de mivel a kameran nem veheto ki hogy ő volt ezért még tart a nyomozás..

Gondolom házkutatás meg dns ujjlenyomat minta ilyeneket csinálnak.. Én nem értek ehhez.


Meg azt se tudom hogy most ezt az ügyet ki vizsgálja ki? Mert külföldön történt a gyilkosság (németországba) és ha elitélnék akkor hazai börtönbe csuknák vagy oda ahol történt ez a dolog?


Az meg a másik hogy nemtudom mit higgyek most.. ő nem mond semmit annyit mondott erről a dologrol hogy "rosszkor volt rossz helyen de nem ölt tiszta a keze"

2022. máj. 6. 15:13
 12/15 hgwell ***** válasza:

Olyan nincs hogy nem veheto ki.

A torveny hivatkozik ugy hogy bizonyitekkent nem minosul de szemtanuk is allitjak akkor ja.

A haverod szerintem be volt allva es ismerte a tetteseket vagy beszelt elotte a ket holttal es utana olyat latott vagy olyannal szembesult hogy rendszerellenorzes.

Megneztek biztos jo e a kamera es ne vegyenek e ujat.

Megcafolni ugy lehetne ha idehaza be van kotve a mobilja a gepehez peldaul es azt mondja kint elhagyta a sajatjat valahol reszegsegeben mikor a baratnojevel volt.lehet vslaki megtalalta es fesuljek at a tobbi kamerat is bizonyos helyeken pl kocsma stb...mire odaernek 3nap alatt torolni kell az adatokat a diszpecsernek a kocsmaban de legfeljebb ?30nap? Erre megvan egy szabalyozas de most nem tudom megnezni.

Elég silány a dolog mert remeg a léc rendesen a bizonytalansagtol(pl.: nemetorszagban volt e torzshelye ahova bejart, lakhely szektora, munkahely es annak szektora ,ismerosok akik biznak benne, idehaza otthonnal kapcsolat(magyarorszagon szamitogep/nemetben szamitogep) lakasban idehaza hanyan vannak bejelentve vagy tartozkodnak es van e aki bejar a lakasba hogy ellenorizze es takaritsa a lakhelyet.ott ahol lakott volt e ilyen takaritoja vagy kotelezett ceg altal bejarono es annak rokonsaga ismerose vagy tarsashaz szomszedok ahol berlelt stb.... nem biztos hogy elhuznak! De nagyon sokba kerulhetne neki es kockaztatni is kellene es nem csak neki.

2022. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 hgwell ***** válasza:
Nem ugyved vagyok es nem csaladtag de mindenre fel kell keszulni epp egy ilyen dolog miatt fokepp(ha felteteles ha nem).
2022. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 árokpart ***** válasza:
10-es Mi az a sok minden?
2022. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hgwell ***** válasza:
Hogy ki apu meg anyu és hol!
2022. máj. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!