Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi tortenek a kihallgatason?

Mi tortenek a kihallgatason?

Figyelt kérdés
Ma postas hozott egy tertivevenyes levelet, be vagyok hivva tanu kihallgatasra a rend oreihez. Meg ilyenbe sem volt reszem. Mi fog tortenni? Nekem kell beszelnem reszletesen, hogy azon a napon mikor valami tortent mivel toltottem a napjaim, hol jartam mit csinaltam, vagy majd a rendor kerdez es arra kell felelni? Meg bilincselnek? Lattam filmben hogy a tanut is megbilincseltek mig nem mondta el az igazat, nem hogy a bunozot.

#rendőr #film #Igazmondas
2022. máj. 13. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Meg különben is miért csinál úgy, mintha ez lenne az első kihallgatása?"

Mert debil.

2022. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ki az a Levike? Ugy vettem eszre, hogy rolam hiszik azt, de nem ugy hivnak. Kulonben is no vagyok.
2022. máj. 14. 12:21
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan Levike, nem kell tagadni.
2022. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
10-es. Honnan tudod, hogy Levike nincs börtönben, és ha tegyük fel nincs, akkor nyár körűl vonul be? Te is olyan látnok debil vagy mint Levike? Birom az ilyen okosokat.
2022. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Most mar tudom ki a Levike. Egy regisztalo tag. Irt nekem priviben, hogy o itt nem valaszol, mert elege van a trollokbol, inkabb priviben ir es azt irta, hogy ha megyek tanukihallgatasra, kerjek jegyzokonyvmasolatot,de vigyek illetekbelyeget, mert 100 forint oldalankent. Persze, hogy kerek, de azt nehezen hiszem el, hogy fizetni kell, ha a rolam keszult jegyzokonyvbol kerek masolatot. Valoban igy van vagy kamuzott?
2022. máj. 14. 19:44
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

10-es. Továbbra sem válaszolsz? Honnan tudod, hogy Levike nincs börtönben? És, ha nincs, honnan tudod, hogy nyár körül vonul be?

Te is olyan zavaros látnok vagy mint Levike?

2022. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az a Levike, aki irt, az biztos, hogy nincs bortonbe, mert ott nincs internet.
2022. máj. 14. 19:56
 18/23 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tart a kihallgatas? Gondolom nem en vagyok az egyetlen, hanem meg rajtam kivul lehet van 20 kuncsaftja a rendornek.
2022. máj. 14. 20:53
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#16 Onnan lehet tudni, hogy nincs börtönben Levike, hogy az itteni kérdező Levike, akárhogy is tagadja.

13-as voltam.

2022. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#16 látom levike több felhasználóról tolod minimum. Visszakeresheti itt bárki, leírtad mikor lesz a máosdfokú ülés amire nyilvánost kértèl de nem mész el. (Micsoda egy intelligenciára vall)

Azt követően vonulsz befele. Ez nyáron lesz.

2022. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!