Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne, ha valaki lufival...

Mi történne, ha valaki lufival menne be a rendőrségre kihallgatásra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valakit tanúként idéznek és másfelé is megy, előtte vesz egy csokor héliumos lufit, mert megy az egyetemre, ahol ünnepség lesz, de közbe 13 órára meg idézve van a rendőrségre.


Ilyen esetben, beengednék sok felfújt lufival az embert, vagy amikor mennének felfele, valahova letetetnék vele addig, vagy bemehetne úgy az irodába, ha igen akkor ott lepakolhatná addig?


Mi lenne, hogy lehetne ezt megoldani?

Megengedné a rendòrség vagy nem?



2022. máj. 25. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, debrecen rk-t akartam írni, csak a siettségem miatt gyorsan dobtam össze a képet és félresikerült. Úgy látszik a mennyiség a minőség rovására megy. Ejj levikém, kevesebb kérdést!!

Máris javítom.

2022. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11 Nem kell javítani.

Te amúgy be mernél menni a rendőrségre lufival?.

2022. máj. 26. 01:19
 13/14 A kérdező kommentje:

#11 Nem kell javítani, mert tudom.

És egy jótanács. Nem kell sietni. Mindig nyugodtan szépen kell elvégezni azt amit éppen akarunk. Pl.ha nekem menni kell valahova éhes vagyok, 5 perc alatt meg kéne ennem a kaját, annyi alatt nem tudom megenni csak kapkodva, akkor elvégzem a dolgom és utána kajálok nyugodtan 15 perc alatt.

2022. máj. 26. 01:24
 14/14 anonim ***** válasza:

12# be mernék.

Az ember rengeteg mindent meg mer csinálni, a kérdés inkább az, hogy mi értelme?

2022. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!