Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2000 ft értékű lopást követtem...

2000 ft értékű lopást követtem el, amit dolog elleni erőszaknak minősítettek. Ez jogszerű-e, később visszaminősíthetik- e szabálysértésnek, tudok-e még az eljárás lefolytatása előtt fellebbezni ellene, milyen következményekre számíthatok?

Figyelt kérdés
a lopás értéke 2000 ft körül volt, és először szabálysértésnek minősítették, ezután kaptam értesítést az áttételről hogy ezt dolog elleni erőszaknak minősítik(szerintem mert leszedtem a cimkét egy sapkáról)
2009. febr. 11. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem minősítik vissza! ez nem sima lopás, hanem valóban dolog elleni erőszak! Jobban jártál volna, ha megfújod az egész sapkát!


Amúgy meg törne le a kezed könyékből!!!!!

2009. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Visszaminositeni nem szoktak, arra ne szamitsal. Gondolom penzbuntetesre szamithatsz, de ha volt mar ugyed, akkor lehet hogy leultetnek, mert gondolom fizetni azt nem tudsz, ugye?
2009. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne lopjál b@zmeg!!!
2009. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha valami csak ilyen piti dolgot lop már rágalmazzák, pénzbírság, rosszabb esetben börtön, de akik milliárdokat sikkasztanak azok a szentek, akiket bálványoz a degenerált népesség.
2009. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a degenerált népesség. Normális ember nem bálványoz férgeket.
2009. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pl. Zalatany Cinikét is bálványozza a tévénéző, mert annó valóságshow-t csináltak a sittes nyaralásból (Nem vagyok én apáca! volt a show neve.)
2009. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!