Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen valóban megtörténhet...

Ilyen valóban megtörténhet egy rendőrségen?

Figyelt kérdés

Egyik barátom tavaly szerelt le a rendőrségtől, és mesélte, hogy nagy csalások vannak a rendőrségen belül is. Azt magyarázta, hogy egy 40 év körüli nő odakerült mint hadnagy és egy jó időnek el kell telni, hogy főhadnagy legyen valaki, de nem 1-2 év. A hadnagynő ahogy rendőr lett, 14 hónap múlva főhadnagy lett de piszkos módon. Állítólag annak köszönheti, hogy hamar fentebbment a ranglétrán, hogy a rendőrségen az összes férfirendőr megdugta, meg valami nagykutya felettes is dugosgatta, és ezért. Àllítólag volt olyan, hogy a rabszállító rendőr furgonkocsiban dugta meg a kollégája.

Én mikor ezt hallottam, semmit nem mondtam, csak nevettem.

Ilyen esetek megtörténnek a magyar rendőrségnél, vagy nem szabad mindent elhinni?🤣



2022. jún. 29. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ők is szoktak dugni.
2022. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
ezen már meg se lepődök. amúgy igen simán megtörténhet
2022. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni. Nemcsak a rendőrségnél, hanem bármely cégnél vagy intézménynél. Államinál is, maszeknál is, multinál is. A rabszállító rendőr furgonkocsiban nyilván akkor szexeltek, amikor nem voltak benne "szállítandók".
2022. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne ilyen? Ha te rendpr fejes lennél nem léptetnél elő lányokat?

Többség igen. :P

Amúgy nem feltétlen van időhöz kötve. Inkább a beosztáshoz. Ha olyan helyre rakják ahol csak főhadnagyi poziciótól lehet dolgozni, akkor fentebb léptetik, hogy betudja majd tölteni. Nem is igazán van lényege a rendfokozatoknak. Egy őrnagy is parancsolhat egy alezredesnek ha a beosztása magasabb.

Rendőrségnél sok olyan dolog van mainek nem kéne ott lennie. Viszont ilyen ez a világ. ^^

2022. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, a BM egységeknél (is) ez nem meglepő.
2022. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!