Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek érdemes foglalkozn...

Szerintetek érdemes foglalkoznak msjd vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátnőm nálunk lakott egy hétig. Vigyázott a hugomra még én kórházba voltam. Anyukám kint dolgozott ez időbe Angliába. Mikor kijöttem a korházból, akkor persze pénzt is adtam neki, hogy vigyázzot a testvéremre. Eltelt kb egy hónap és másfél hét észre vettem ,hogy amit felrakott képet az én nadrágomba van. Írtam neki h hozza vissza mer feljelentem pluszban le is fotoztam h a nadrágomba pozol h ne tudja letagadni. Ő állítja h már rég megvan neki a nadrág turiba vette. De én meg megismerem még 6 évvel ezelőtt kaptam és el is tűnt itthonról. A kérdésem az hogy érdemes e feljelentést tennem fognak e foglalkozni az üggyel?!


2022. aug. 12. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Te komolyan úgy kezdtél egy beszélgetést, hogy "hozd vissza, mert feljelentelek"? Nem csodálom, hogy nem működik együtt, még ha nem is ő volt.


2. Nem, egy használt nadrág ügyében nem fognak nekiállni nyomozni. Ha jófej lesz az egyik rendőr, inkább ad a zsebéből kétezer forintot, hogy vegyél belőle egy új használt nadrágot és hagyd őket békén.

2022. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Most ha jól értem, akkor a saját barátnődet fenyegeted feljelentéssel azért, mert úgy véled, hogy a te nadrágodat hordja? Most vagy én hülyültem meg és valamit nagyon-nagyon félreértettem, vagy veled van valami komoly gond...
2022. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az, amikor az asszony hordja otthon a nadrágot...


Ba dumm tsss.

2022. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ki más lehetett mikor csak ő volt nálunk? Az meg h abba pózol én felismerem ami az enyém. Igen írtam neki h megismerem a ruhat amibe vagy én azt a barátomtól kaptam és hozd vissza meg a többi cucot is vagy feljelentelek. A többi cucomat pedig neki a testvérén láttam. Ezek igaz kiselejtezett holmik voltak, de az enyémek.
2022. aug. 12. 14:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
És kit érdekel? Mert a rendőrt nem fogja. Polgári per.
2022. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Milyen polgári per?
2022. aug. 12. 15:36
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a neve. Polgári eljárás keretében kell az ügyet intézni. És jóval drágább lesz mint egy több éves farmer.
2022. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rá írtam h hozza el a nadrágot h megnézhessem, de nem jön azt írta ne zaklassam. Csak meg akartam nézni mer anno azért selejteztem ki mivel elől hátul fel volt szaladva műszálas nadrág. De erre se hajlandó. Az is bizonyíték lenne pedig hiába régi 6-8 éves
2022. aug. 12. 18:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Többet ne engedd a lakásba. Fogd fel tanulópénznek.
2022. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!