Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek érdemes foglalkozn...

Szerintetek érdemes foglalkoznak msjd vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A barátnőm nálunk lakott egy hétig. Vigyázott a hugomra még én kórházba voltam. Anyukám kint dolgozott ez időbe Angliába. Mikor kijöttem a korházból, akkor persze pénzt is adtam neki, hogy vigyázzot a testvéremre. Eltelt kb egy hónap és másfél hét észre vettem ,hogy amit felrakott képet az én nadrágomba van. Írtam neki h hozza vissza mer feljelentem pluszban le is fotoztam h a nadrágomba pozol h ne tudja letagadni. Ő állítja h már rég megvan neki a nadrág turiba vette. De én meg megismerem még 6 évvel ezelőtt kaptam és el is tűnt itthonról. A kérdésem az hogy érdemes e feljelentést tennem fognak e foglalkozni az üggyel?!


2022. aug. 12. 13:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De nekem fontos ez a ruha! Nem akarom annyiba hagyni. hogyan bizonyitsam be h az az enyém?!
2022. aug. 12. 19:08
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg ennyire korlatolt vagy? Megmondtam, nem rendőrségi ügy. Polgári peres eljárás, keresetlevelet kell benyújtani az illetékes bíróságon.
2022. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De csak megsugom hogy a keresetlevelet te biztos nem fogod tudni megírni, egy ügyvéd meg körberöhög a sztori hallatán. Ha besétálsz a rendőrségre, ottis körberöhögnek és ugyan azt fogják mondani amit most én/mi.
2022. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kérdező?

Ez elég gyerekes viselkedés.

2022. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miért gyerekes az h vissza akarom szerezni ami az enyém?! Mit szólnál, ha te járnál így? Ha valakin meglátnád a te cucodat ,aki a lakásodba volt illetve mikor vissza akarod kérni nem adja vissza és még arra se hajlandó h el jöjjön? Pedig hogyha a műszálas nadrágon rajta van a szakadás az tuti h az enyém hiszen ,azért nem vettem már fel én sem. Ja vagy lefogadom akkor azzal jönne h neki is ki van szakadva. Érezd már magad bele az én helyzetembe.
2022. aug. 12. 20:33
 16/19 anonim ***** válasza:

Beleképzeltem magam.

Először is nagyon hálás lennék, hogy vigyázott a testvéremre, aki fontos nekem.

Arra gondolnék, hogy talán tetszik neki a nadrág, amit már eleve ki akartam selejtezni, esetleg nem mondta el nekem, de szüksége lenne új ruhákra.

Felajánlanék neki további ruhákat, esetleg megegyeznék vele, hogy időnként cserélünk, ha valamit megununk a ruhatárunkból.

És még egyszer írom: örülnék, hogy a testvérem biztonságban volt, amíg sem én, sem az édesanyám nem tudott rá vigyázni.

2022. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy szakadt, régi nadrágot sajnálsz valakitől, akit a barátnődnek tekintesz.

Egyébként mennyit fizettél neki a segítségért?

Mert olyasmit vállalt el, amit bébiszitter csak vastag órabérért tesz.

Napi 24 óra, több nap, 1500 Ft óránként minimum... Gyanús, hogy még így is nagyon olcsón megúsztad.

2022. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
16 ezret kapott naponta, nem én fizettem ki, mert nem tudnám kifizetni ..... miből?! Kapott pénzt a gyerek vigyázzásért természetesen nem ingyen várrtuk el.
2022. aug. 12. 21:05
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen gondolom még nem keresel, tanulsz.

Az írásod alapján (ha már nem mondod meg) amúgy is 17 év körül lehetsz.

Egyébként még mindig nem értem, hogy egy régi, szakadt nadrág, amit ki akartál selejtezni, miért kell most ennyire.

Túl sok lájkot kapott a kép, vagy mi a baj?

2022. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!