Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrnyomozó mit csinál...

Egy rendőrnyomozó mit csinál a földszinti helyiségekben/irodákban?

Figyelt kérdés

Voltam ma a rendőrségen és a Bűnügyi osztály a 2. emeleten van, ott van a nyomozók irodája, ki van a nevük írva az ajtóra. Egy irodában ketten vannak.


A földszinten is vannak irodák, de ott nem a már folyamatban lévő ügybe dolgoznak, hanem ha bemegy vki feljelentést tenni, vagy valakit elkapnak, a földszinti irodákban hallgatják ki általában. A földszint az egy ún. ügyeleti helyiség is.


Ma várakozásom közbe láttam egy nyomozót, akit ismerek, aki a 2. emeleten dolgozik, ott van az irodája. Azonban ma a földszinti helyiségben volt, ott jött ment.


Kérdésem az lenne, hogy akiknek van fent saját irodájuk, miért mi oknál fogva van néha a földszinten?


Láttam már máskor is ilyet.


Csak azért kérdezem, mert érdekel a téma, és szívesen végignéznék egy napot, hogy hogy telik egy nyomozó napja, meg beülni ilyen évértékelőkre stb.



2022. aug. 19. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tologatja az aktáidat. :D
2022. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég jól leírtad a kérdés alatt a választ, mi nem világos?

Lent történik a bejelentések, feljelentések, tanúkihallgatások, gyanúsítotti kihallgatások, fent meg van az irodájuk. Lenti helyiségekbe kihallgatás, stb. célból mennek.

Nyilván nem akarják, hogy a nyomozóirodába császkáljanak a bűnözők, vajon miért?!

2022. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Téged figyelnek levike,egész nap.
2022. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg helyettesít, vaaaagy, ahogy írták lent kihallgat.
2022. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!