Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akik évek óta fent vannak a...

Akik évek óta fent vannak a körözési listán ők hol lehetnek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 15:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#6

Amikor még a börtönben volt, adott interjút, és ott mondta, hogy így bujdosott.

Egyébként nincs vele semmi bajom 3 éve vettem tőle 2 bögrét.

2022. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%

9


Az a mondat, amiben leírja, hogy MOST, a JELEN IDŐBEN így cselekszik, hogy "Ambrus Attila a rendőrséggel szembe költözött direkt, mert tudta, hogy az ember az ismerős arcokat, akiket naponta lát, nem figyeli úgy meg, így könnyebb elvegyülni."


Ezek szerint most is ott lakik, mert a kérdésről MOST beszélünk. De nem gondolnám, hogy jelenleg is bűnözési szándéka lenne. Márpedig a négyesből ezt lehet kiolvasni, mintha Ambrus Attila jelenleg is veszélyes lenne, mert kiemeli a rendőséggel szemben lakásának feltételezhető - vagy legalábbis a négyes által feltételezett - okát.

2022. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
10-et miért pontozzák le? Igazat ír!
2022. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#12

Általában írtam.

Nem tudom, hogy a most körözött személyek hol vannak, mert nem bújtatok senkit.

De a nem túl régen körözött személyekből ki lehet indulni, példának szántam.

2022. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

#13


#10 vagyok. Szerinted érdekel, ha lepontoznak???😆

2022. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
12 - KÖLTÖZÖTT. Múlt idő. Amire te gondolsz az a "lakik".
2022. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy kihalt az elbeszélő múlt, mert akkor leírná valaki, hogy költöze, és nem hoznák kapcsolatba a jelennel.
2022. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csoró akkor 1 megyével odébb költözik és éli a világát (lásd bonie és klide esete). Ha van pénze akkor kimegy olyan országba amivel nincs kiadatásunk, például új zéland, erre is tudnák konkrét nevet mondani csak nem szeretném.
2022. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagy egyszerűen informátorként használják, ameddig köp, addig békén hagyják.

Pl.

1. volt Szlovákiában egy Francisco Furica nevezetű ürge akire évekig volt kiadva körözés. Pozsonyba lakott, a lánya pedig Hainburgba járt iskolába. Vitte-hozta a gyereket iskolába azaz naponta négyszer átlépte a szlovák-osztrák határt. Saját névre kiállított útlevéllel, mégis 3 évbe telt mire lekapcsolták.

2. Amikor Budapesten lekapcsolták az "éjszaka császárát" - a nevére sajnos nem emlékszem - a tévében egy volt sztárnyomozó perceken át sírt, hogy micsoda baklövés volt, ő volt a rendőrség legjobb informátora. Nem mellesleg több gyilkosság is száradt a lelkén.

3. Valamikor 20 éve egyszer bent jártam a rendőrségen a volt osztálytársamnál, aki mellesleg épp a körözésekkel foglalkozott. Nézem a faliújságot, egy közismert helyi gazember fényképe az Interpol által körözöttek részen. Mondom

- Te ezt az ürgét 5 perce láttam, innen 100 méterre!

- Na és? - válaszolt - Mi azt kapunk el, akit akarunk.

Szóval ez is egy aspektus

2022. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan személy, aki 17 év után kapták el Mexikóban, ahol már családot is alapított álnéven. Gyilkosság miatt köröztek, ez nem évül el.

Egyik zálogházi rabló 2001-ben tűnt el, őt nagyon nagyon keresték éveken át, sajnos nagy eséllyel már nem élhet. Máig kint van a körözési képe, de már csak amiatt hátha valaki elszólja magát az eltüntetésével kapcsolatban, a rendőrség sem hisz abban, hogy él.

2022. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!