Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügyemmel kapcsolatb...

Karcsi zoli kérdése:

Rendőrségi ügyemmel kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt büntetett meg a rendőr mert nem volt rajtam maszk. Mindössze 5 ezer forint. De nekem ez totálisan kiment a fejemből, rég elfelejtettem. Szóval nem lett befizetve. És ma kaptam egy levelet amiben ez áll hogy elrendeltem XY személy körözését a kijelölt büntetés égrehajtási intézetben........stb, stb. Ezt már késő befizetnem? Lekell ülnöm ezt az összeget? Ha felhívom a kapitányságot hogy adjanak egy számlaszámot és egy azonosítót amire elutalom, ugye már azt fogják mondani hogy kérlek vonulj be?
2022. szept. 28. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért jó pár felszólító levelet küldtek amíg eljutott idáig az ügy. Hívd fel őket aztán majd kiderül, hogy mit lehet kihozni belőle. Az viszont biztos, hogy mostanra már nem 5000 Ft a bünti hanem jóval több.
2022. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Az igen, nem vagy te normális. Jó nagy bajt csináltál magadnak. Kezdj el imádkozni.
2022. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kotont vigyél magaddal, de szappant semmiképp!
2022. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el tágítani a végbélnyílásodat
2022. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mi lett belőle?
2022. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!