Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig figyelhet egy embert a...

Meddig figyelhet egy embert a hatóság?

Figyelt kérdés

Alapos a gyanúm hogy megfigyelés alatt állok (részleteket nem írnék mert) nekem alapos a gyanúm. Na mindegy.... Meddig figyelhet a rendőrség? Itt most ne egyenruhás figurákra gondoljatok, hanem civil ruhás rendőrökre. És ne neten keresztül megfigyelésre gondoljatok. Szóval törvényileg meddig figyelhet a rendőrség? Ha a megfigyelés lezajlik, kapok - e bármiféle tájékoztatást arról hogy engem megfigyeltek? Elméletben kéne kapnom, de gyakorlatban is?



Aki szeretné tudni mi alapján gondolom ezt, dobjon egy privát üzenetet.



2022. okt. 5. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ki vagy te, Gyurcsány?
2022. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

Én mindent látok, tudom a felhasználónevedet, jelszavadat, ip címiedet, kikerestem a hozzá köthető lakcímet. Most indulunk érted, úgyhogy maradj otthon, így az életfogytiglani börtönbüntetésedet 1 évvel rövidítheted!


Rendőrség

2022. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kretens ***** válasza:
12....Hát igen csakhogy meg lehet ám kerülni a rendőrséget ha fennál a gyanúja annak hogy ha maguk a rendőrök vannak olyan eszközök birtokában amivel jogosulatlanul lehalgathatnak vagy laptop-kamerán keresztül kémprogrammal megfigyelnek valakit.A katonai ügyészségeken lehet bejelentést tenni megkerülve a rendőrséget.Komolyan veszik az ilyen aggályokat és bizony van úgy hogy a rendőrökön kattan a bilincs.
jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!