Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyíregyházán milyen a közbizto...

Nyíregyházán milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert kisebb város mint más magyar város, viszont a sajtóhíreket (rendőrségi híreket) olvasva értékeltem, hogy nagyon magas ott a bűnügyek száma, van ott minden nemi erőszak, rablás, súlyos testisértés, ráadásul az ott lakók fele sötétebb bőrű, akikkel vigyázni kell. Mindezekre tekintettel milyen ott a közbiztonság?


Ajkán pl. éjjel nappal biztonságban lehet mászkálni.



2022. okt. 26. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Te voltál ott múltkor vonattal, neked kell tudni...
2022. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én Nyíregyháza után még Püspökladányban is voltam, de utóbbi jobb város. Egy hónapja volt már ez majdnem. Október 3-án.
2022. okt. 26. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán a rendőrség nem bánik kesztyűs kézzel a bűnözőkkel.

Szóval pompás hely. Mindenkinek ajánlom.

2022. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza sz.r város. Akkor költözz oda 3-as. Ott az ott élők is olyan furák, mogorvák. Meglátszik, hogy Nyírségi hely.
2022. okt. 29. 01:05
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Mogorvák? Nem az volt egy másik kérdésben a bajod hogy bárhová mentél, megkérdezték, hogy "jó napot, miben segíthetek?", mert hogy te nem ehhez vagy hozzászokva?

De szívesen visszakeresem neked ezt a kérdésed.

2022. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem a kérdezőnek már ránézésre is sunyi tolvaj ábrázata van, és nem értékeli a kitüntetett figyelmet, ami a gyanús alakoknak járni szokott.

2022. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Levikét már egész kelet Magyarországon ismerik. Ócska tolvaj akin látszik is
2022. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szolnokon például mentem az utcán jött velem szembe rendőr autó, nem igazoltatott. A vasútállomás épületében este fél 10-kor bejöttek szétnézni, csak annyit szóltak a bent űlökhöz, hozzám meg a másik vonatraváróhoz, hogy "Jó estét kívánok" és mentek. Gondolom a hajléktalanokat nézték. Szóval Szolnokon nem ismernek azt sem tudják ki vagyok. Másik megye.


A saját városomban pedig ahogy meglátnak egyből igazoltatnának.


Egyébként megyén belül sem ismernek szerintem, mert hiába ahol én lakok város ott ismernek, a 30 km-re lévő másik városban már még ha egy megye sem ismernek a rendőrök szerintem, mert nem szóltak hozzám.

2022. okt. 29. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor költözz el ha zavar.


Bár ha Szolnokon is lopni fogsz, akkor ott is folyton igazoltatni fognak onnantól állandóan. Vagy ez fura neked?

2022. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!