Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem hívott azonnal rendőrt?

Miért nem hívott azonnal rendőrt?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 30. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze undorító ahogy lopja el épp a biciklit, de a videós ember sem normális, hogy megszégyeníti ezt a szerencsétlen nyomorékot azzal, hogy felveszi videóra meg ott kioktatja. Sokkal diszkrétebb lett volna valóban rendőröket hívni, az önbíráskodás sem mindig jó dolog.
2022. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DK-s ***** válasza:

Mert a tolvaj tudta, hogy "hol a helye". Látszott hogy örülne ha megúszná, és maximálisan megalázkodó volt.


Én is csak elzavartam volna.

2022. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DK-s ***** válasza:
13%

#1-nek:


Ebben egyet értek veled, rendőr-hívás nélkül.

2022. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Minek ide rendőr? Mért nem próbálsz normális ember módjára gondolkodni?
2022. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 jahhjjj ügyészasszony.
2022. okt. 30. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyááj, a Gyuluka!
2022. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Én is így jártam egyszer, hogy épp vettem ki egy férfi nadrágzsebéből.a pénzt és mondta, hogy mit csinálok. Nagyon gyorsan tedd vissza!!! Msgszégyenítve visszatettem és azt mondta, hogy húzz el gyorsan, míg rendőrt nem hívok és a környéken meg ne lássalak.


De mintha magam látnàm. Nézd meg, hogy a videóban a srác kettyós, hallatszik a hangján. Nekem is ilyen kettyós hangom van, ezért is mondták már sokan, hogy fogyatékos lehetek. Az előzetben a többi rab cigányok is észrevették, hogy dikkh hogy beszél mán, fogyatékos, hallatszik a hangjáról, az IMEI-be való.

2022. okt. 30. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Dolgoztam szociális otthonban, tudom milyen a "kettyós" ember. De egyikük sem lop.

Te miért lopsz úgy mégis?


Úgy értem, hogy miért nem a melódból próbálsz megélni, miért veszed el más emberek kemény munkájával megteremtett vagy összespórolt pénzét?

Azt hiszed milliókat keres mindenki, azért hogy te lecsíphess belőle? Hát rohadtul nem!

Mit szólnál ha más ember nagyon meg lenne szorulva anyagilag, te pedig lehet hogy az utolsó forintját vennéd el tőle?


Ezt tanította az anyád?

2022. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DK-s ***** válasza:

#8-nak:


Mert bizonyos értelemben tényleg ketyós. Ismerem a "fajtáját". Már bocs, nem sértésnek szántam a kifejezést.


Egyszerűen neki ez a pénzszerzési módja. Mivel könnyű, ezért ha van melója akkor mellékesben tolja, ha nincs, akkor meg azért. Élvezi, ha sikerül. Könnyen lehet hogy csak egy nem diagnosztizált kleptomán.

2022. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!