Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes feljelentést tenni?

Érdemes feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

Korcsolyáztunk a barátaimmal, a kerékpárom a táskámmal a korcsolyapálya kerítésénél hagytam kb. 50 méterre. Addig ellopták a pénztárcám 140 ezer forinttal, személyi, lakcím, taj, adókártya, bankkártya szóval mindenféle irattal együtt. Megtettem volna a feljelentést, de senki nem látott senkit, a barátaimmal együtt voltam végig, valami kivülálló vitte el. Így, hogy senkit nem láttunk és az utcában nincs kamera, a másik utcában pedig elég távol, nem lehet tudni, hogy melyik utcán jött, semmi. Nem fogják megtalálni a rendőrök a tettest, biztos hogy nem nézik meg a másfelé levő kamerákat, ami három, négy utcálal arrébb van. Így a semmire érdemes feljelentést tenni, vagy felesleges?

Be, bemegyek a rendőrségre, hogy ellopták és igazolást kérek, így akkor ingyenes az iratok csináltatása, viszont nyomozás nem indul, csak ha külön feljelentést teszek azthiszem.



2022. nov. 30. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ha egyszer elkapják a tolvajt akkor ezt az esetet is rá tudják húzni.


Amúgy nagyon kicsi az esélye, hogy megtalálják csak így most.


A pénzt meg nagyon nem

2022. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentest, hvlegyen nyoma ha esetleg az igazolvanyaiddal visszaél a tolvaj...
2022. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az iratokat is ellopták akkor minél hamarabb el kell kezdeni köröztetni.

Ezt a kormányablaknál tudod bejelenteni.

A rendőrség nem tudja elkezdeni.

Ezzel együtt kapsz ideiglenes papírokat és ha nem lesz meg akkor adnak újat.


Hogy ingyen e azt nem tudom

2022. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Holnap jelentsd be a kormányablaknál, hogy kezdjék meg az okmányok körözését!

Ott megmondják, hogy kell e szólni a rendőrségnek is.

2022. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bankkártyát ilyen esetben azonnal tiltatni kell.
2022. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérd vissza Levikétől. Hátha....
2022. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!