Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyíregyházán mennyire gyakoria...

Nyíregyházán mennyire gyakoriak az öltözői lopások?

Figyelt kérdés
Amikor ott jártam történt egy pár ilyen eset, de amióta eljöttem azóta nem halottam semmi ilyet.
2022. dec. 18. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert te voltál az Levike.
2022. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre gyakoribbak mióta kiengedtek a sittről.
2022. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fsms ***** válasza:
Levike, már hiányoljuk az újabb történeteidet. Mi történt Nyíregyházán?
2022. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig lesz gyakori míg egyszer agyon nem verik a tolvajt.
2022. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Levike húzódik észak felé. Szeged, Békéscsaba és Debrecen már megvolt, jöhet Nyíregyháza.
2022. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy akkor voltak lopások, amikor ott jártál?


Sima lopásokat nem közöl le a média és kommunikációs ág.



Levike, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

2022. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok Levike. Valaki utázoz.


Debrecenben lakom.


Én mivel nagyon szeretek vonatozni, sokat vonatozok Debrecen-Cegled közt a 100-as számú vasútvonalon.


Viszont szeptemberbe csaptam egy olyan kört, hogy elmentem Nyíregyházára ami 14.53-kor indul Debrecrnből vonat, és Nyíregyházán van 15.24-re. Onnan majd este 20.45-kor jöttem vissza Debrecen irányába, de nem szálltam le Debrecenben, hanem átmentem rajta és Püspökladányig mentem, ott 22.09-kor voltam, ott leszálltam és 22.51-kor jöttem vissza Püspökladányból Debrecenbe.


Ladányba 42 perc várakozási idő volt, megnéztem néhány vonatot, fotóztam is, de viszont Nyíregyházán több mint 5 óra hosszám volt és ott elmentem a városba sétálni.


Tudom, hogy arra gondoltok most, hogy az 5 óra alatt oda surrantam be lopni ahova csak lehetett, mivel Debrecenben már ismernek a rendőrök, meg Békéscsabán is tudnák ki lehetett, így Nyìregyháza volt akkor a cél, de most mondom nektek, hogy nem lopni onnan. En csak felsétáltam a városba és néztem a várost. Ez így volt.

2022. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!