Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyíregyházán miért van annyira...

Nyíregyházán miért van annyira sok rablás?

Figyelt kérdés

Láttam a police.hu oldalon, hogy az erőszakos bűnesetek azok közzül is vegyük pl. a rablást, Nyíregyházán, ahoz képest, hogy nem egy "hatalmas" város, sok rablás történik.


Budapest tartja a legmagasabb értéket ebből a bűncselekményből, aztán Miskolc, Nyíregyháza az ahol nem kevés rablás van, az ország többi városában elenyészőek a rablások. Évi 1-15 között mozog. Még Debrecenben is kevesebb rablás van mint Nyíregyházán, pedig Debrecen egy 210 fős város, Nyíregyháza meg 110 fős. Békéscsabán pedig (56 ezer fős), volt olyan év, hogy nem volt rablás, dd volt, hogy 5 rablás is volt.


Nyíregyházán miért kiemelkedő a rablások száma?



2022. dec. 22. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézest, Debrecen nem 210 fős, hanem pontosabban 210 ezer fős, Nyíregyháza pedig 110 ezer fős. Így akartam írni. Bekéscsaba 56 ezer fős.
2022. dec. 22. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a Sok "Nyíregyházás" kérdés mostanában? Már kikkel.a szemen, ha meglátom.
2022. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában azért szaporodtak meg a Nyíregyházával kapcsolatos kérdések, mert Levike megint szabadlábon van és most valamiért ezt a várost választotta lakhelyéül.

Ennek van köze a közbiztonság romlásához is.

2022. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Én nem választottam lakhelyeműl Nyíregyházát. Debrecenben élek. Utálom Nyíregyházát, mert ott szinte minden bűnelkövetőt őrízetbe vesznek. Voltam ott szeptemberbe, ki is kiabáltam a vonatból mikor jöttem elfelé, hogy többet ide nem jövök. Vége.
2022. dec. 23. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

"Utálom Nyíregyházát, mert ott szinte minden bűnelkövetőt őrízetbe vesznek."


Vagyis kiszelektálják a rossz embereket a forgalomból 3 napra és nagyobb valószínűséggel zárják el őket.

Ezzel mi a gond? Ja, hogy téged is őrizetbe vehetnek valami miatt, ettől félsz? Hát ne legyél rossz, ilyen egyszerű. Ha nem megy, akkor azért nem Nyíregyháza a hibás.

2022. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgyhogy sírhatnak a nyíregyháziak, többet nem látnak.
2022. dec. 23. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Örömükben sírnak maximum, hogy megmarad a pénz a zsebükben. 😂😂😂😂
2022. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!