Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van esély hogy felvesznek...

Van esély hogy felvesznek rendőrnek?

Figyelt kérdés

Csináltam két hülyeséget.

Az egyiket 16 éves koromban.A másikat 18.

Az első hülyeségre kaptam egy figyelmeztetést.Karamboloztunk és leszedtem a kocsi rendszámát ne tudják ki volt.Nem én vezetem csak leszedtem a helyszinen.

A másikat 18 éves koromban ökvettem el.Vettem megondolatlanul egy autot.Rossz állapotban volt átkelet volna iratnom.MOndtam a jelen tulajdonosnak hozok rá vevőt irja nekem alá.Megszivatot aztmondta nem irja.Eléggé szar helyzetben volt a család .Eladtam de én irtam alá a tulaj helyett ( volt adásvételim hogy megvettem de nemiratam át).Nemis lett volna baj de az előző tulaj felnyomot ( neki nem mindegy lett volna ?! ).Megkerestek a rendőrségtől elválaltam a hülyeségemet.Elkelet mennem rabositásra.Azóta nemjööt levél valoszinüleg pénz büntetés lesz.1 évem van a szakmából ( asztalos) útánna leérettségizek .Van esély hogy felvesznek rendőrnek vagy végem van kilőttem ezt az lehetőséget ? Bocs a helyesirási hibákért sietős a dolgom.


2010. okt. 3. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem te nem vagy alkalmas rendőrnek, most nem csak amiatt, amit leírtál, hanem azért is ahogyan....meg úgy az összes.
2010. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ez bűncselekmény amit elkövettél akkor nincs esély, ha csak szabálysértés, és eltelik utána 2 év akkor elvileg nem marad nyoma.

Egyébként a makulátlan előélet a legkevesebb ha rendőr szeretnél lenni, egészségügyi elvárásoknak megfelelsz ? Szinte a legkisebb probléma alkalmatlanságot jelent, szóval nézz utána, mert lehet hogy felesleges ezek miatt aggódnod, úgysem kerülnél be. (De azért én kívánom a legjobbakat)

2010. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100% alkalmatlan.Ne is jelentkezz.
2010. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Nem az előző tulaj nyomott fel, hanem az okmányirodába kiderült, hogy nem tettél eleget a kötelességeidnek. Ők értesítik a hatóságot ilyenkor.
2010. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a magyar mentalitás itt is megmutatja magát.

Mért jó az ha másoknak csinálsz rosszat? Ennyire önző vagy?

Egy kis jóindulat sincs benned? Jó lenne ha elgondolkoznál azon, hogy mit tettél, és változtatnál a dolgaidon.

Bírságot ki lehet fizetni, menny el dolgozni, és élj normális életet. A sok rossz egyszer visszaüt. Változz meg!

2010. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Van egy pár rendőrséggel kapcsolatos provokáló kérdésem itt az SG-n.

Én arra lennék kíváncsi (a legnagyobb őszinteséget várom), hogy miért akarsz rendőr lenni?

Sajnos ne vedd sértésnek, de a mondatösszetételeid igen zavarosak. Sztem erre célzott egy előttem szóló, hogy "ahogy leírtad se"...

Nos: az a baj, hogy túl sokan akarnak rendőrök lenni. Lehet az bukik ki, aki nagyon jó, korrekt lenne és az a nyálfolyós hataloméhes dög nyer felvételt akinek bár nincs lyukas foga, de egy emberi hulladék (tán még tőlem is nagyobb).

Sose értettem, hogy miért kell ennyi fizikai teszt egy mezei rendőrnek, ha nem kommandós akar lenni??? Ne legyen kövér, legyen átlagos ennyi.

Az a baj, hogy volt stiklid, lehet nem derül ki a rendszerből, de ha a környezettanulmányon is ilyen hebehurgya leszel, meg nem vagy jóba a szomszédokkal és egybehangzóan azt mondják egy hulladék vagy, akkor nem leszel rendőr.

Ha egészségileg jó vagy talán inkább a hadsereget javaslom.

Gondolom nincs sok lehetőséged, ezért akarsz rendőr lenni. Ott is sokat kell tanulni, bár kezdik ezt a képzést is szétszabdalni, úgy hogy lehet 5 év múlva, ha nem is rendőr de pl "kiemelt hivatásos polgárőr", vagy hivatásos objektum őr lehetsz, mert lesz ilyen képzés. Csak akkor nem lehetsz járőr, nincs csúzli (pedig az adja meg az ízét), de van sokféle juttatás.

Szebb jövőt!

2010. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"vagy hivatásos objektum őr lehetsz,"


Indul most ilyen képzés ugyan olyan egyenruhát kapnak majd,stb mint 1 járőr,csak nem lesz intézkedési joguk.Ennyi...

2010. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csibe21 válasza:
Bcs-t követtél el, felejtős.
2010. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem vesznek fel!

Nem vagyok rosszindulatú és nem örülök a kudarcodnak.


Egyszerűen arról van szó, hogy ezek alapján nem vagy alkalmas rendőrnek.

Van aki azt mondja, hogy mindenki követhet el hibát, attól függetlenül még lehetne.

Ezzel sem értek egyet, de te kettőt is elkövettél.


A legnagyobb baj viszont a hozzáállásod, miszerint le van ejtve az egész, igaz, hogy megtetted, de nem gáz, nem kellett volna felnyomni, nem nagy ügy, ne témázzanak rajta.

Nem vagy veszélyes bűnöző, nem csukatnálak le száz évre, de az elven van a lényeg.

Még ha belátnád és megbánnád. De még azon vagy kiakadva, hogy felnyomtak, ráadásul meg is magyarázod, hogy miért nem gáz amit csináltál.


Az ilyen embereket nem szabad hagyni bekerülni a rendőrséghez.


Egyébként még nálad is sokkal rosszabb aki mindezek dacára büszkén hangoztatja, hogy az életének a célja, hogy rendőr legyen, ez az álma, hősiesen szolgálni, elkapni a bűnözőket, stb...

Az ilyenek csak a megalomán hajlamaikat akarják kiélni és uralkodni mások felett.

Mondjuk a kérdésed alapján ez nem mondható el, tehát (ha nem vagy ilyen) ne vedd magadra!


Viszont a többi nagyon is!


Az is igaz, hogy a rendőrségen belül is vannak ilyenek sajnos. Bár aki már ott van annak jobban elnézik mint aki frissen akar rendőr lenni.

De így is úgy is elítélem.

2010. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!