Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen ember utazó bűnöző?

Az ilyen ember utazó bűnöző?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy egy és ugyanaz a személy Kemecsém egy iskolából lopott 5 ezer forintot, emiatt oda elutazott, másnap meg Kiskunfélegyházára utazott az Oskola utcai Iskola, Intézmény tornatermében pont kézilabda meccset tartottak felnőtt férfiak, az öltőzőbe bement és onnan meg 10 ezer forintot vitt el. Elkapták, kihallgatták, szabadonengedték, mert piti ügy.


"Oskola utca" ilyen is van Kiskunfélegyházán, a google is mutatja.


Az ikyen emberek utazó bűnözők, vagy mivel két helyen járt, még nem az, esetleg ha 20 helyen járna akkor lenne az? Esetleg, hogy elutazott máshová, a bíróság ezt súlyosbító körülményként èrtékeli majd?



2023. jan. 27. 22:00
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Innen sajnos nem lehet elrángatni :D
2023. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Ő Mac Gyver, a börtönben fogpiszkálóból és hajgumiból is képes a gyakorizáshoz szükséges eszközt építeni.:D
2023. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

Ez amúgy én vagyok.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Régebbim:


[link]


[link]


[link]


[link]

2023. jan. 28. 16:30
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Láttunk már sok ilyen jegyzőkönyvet, nem újdonság 🥱
2023. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
80%
Ejnye Gyula, remélem ezért már lecsuknak, mint többszörös visszaesőt. Úgy látom ma hajnalban hallgattak ki, és gondolom nem vettek őrizetbe ha már itt vagy nekünk a friss infókkal a büntetőeljárásodról. A tárgyalásra még várni kell pár hónapot, szerintem csúnyán meg fognak büntetni.
2023. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

A gyanúsítás lemaradt:


[link]

2023. jan. 28. 16:45
 17/52 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon izgi.. ja, nem.


Nem úgy volt, hogy megjavultál és már jó fiú vagy? Meg hogy megtértél Istenhez, meg ilyen baromságok?


Szegény anyádat sajnálom a legjobban...

2023. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

#15

Megkérdezték tőlem, hogy tudom e mi az őrízet. Mondtam igen tudom. Kérdeztem, mert őrízetbe leszek véve? Azt mondtàk, h "magán múlik", ha elmondja őszíntén nem. Elmondtam őszíntén, mert nekem a szabadság nagyon fontos és így nem volt őrízet.


22.25-kor szálltam fel a vonatra, h jövök haza Debrecenbe, ekkor a rendőrök mondták, h ne szálljak fel, aminek eleget tettem. Ellenőrízték a személyim, ekkor csak annyi volt, hogy "adja csak a kezét..." már rám is tette előre hejzetbe a bilincst. Bementünk az őrsre, ott nem volt előállító zárka, hanem addig az asztalhozbilincseltek, és ott volt a két kmb. Kb. 10 perc megjött a nyomozó, egy kis dolga volt, majd kihallgatott , jött 1 technikus, ujjnyomat+foto. Dn nem volt mert már van 2 db régebbről. Aztán szabadon eljöhettem.


A nyomozónak mondtam, hogy lesz-e őrízet, mondta nem. Meg is indokolta pedig azt nem kérdeztem. Azt mondta, hogy szabálysértési értékre elkövetett dolog elkeni erőszakkal elkövetett lopás vétség ami 2 évvel büntethető max, meg a kár csak 15-15 ezer forint, ennyiért nincs őrízet.

2023. jan. 28. 16:59
 19/52 A kérdező kommentje:
1 óra 35 kor már kintvoltam. Durva 3 óra az amíg rendőri intézkedés alatt vtam. Aztán ott ácsorogtam a vasutàllomáson 3 óráig, akk nyitott a váró és bementem leültem majd 4.55 kor jött az első vonat. 6.15 kor vtam otthon. Éjjel nem aludtam így, de beleültem egy kàd meleg vízbe majd lefeküdtem, délbe keltem fel.
2023. jan. 28. 17:04
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Majd nemsoká az én jegyzőkönyvem is mellé teheted gyuluska, csak lesz mellé egy őrizet határozat is.
2023. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!