Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne ezzel az ember(nek...

Mit lehetne ezzel az ember(nek nem nevezhető) élőlénnyel csinálni?

Figyelt kérdés

30 feletti, piás, drogos, megélhetési bűnözőről beszélünk. 12-13 éves nehéz sorsú, "csellengő" lányokat gyűjt be, drogot teríttet velük (meg még ki tudja mit...), bántalmazza őket stb. de a rendőrség tehetetlen, pedig ÉN személyesen jelentettem fel és tettem ellene 6 azaz HAT darab vallomást. És mint megtudtam, nem az enyém volt az egyetlen feljelentés ellene. És még mindig kint van és kislányokkal szórakozik.

Szeretném valahogy, ha már egyszer a jól megfizetett sündőrségünk nem foglalkozik vele, kiemelni a társadalomból, mert nincsen ott helye. De ha én megyek neki, annyit kapnék, mint egy normális emberért... :-(

Nincs valami ötletetek, hogy hogyan lehetne végleg elnémítani?



2020. jún. 6. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Te nem intézkedhetsz.
2020. jún. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tabbouleh ***** válasza:
63%

Gyökér az ilyen :/

Próbálj kézzel fogható bizonyítékot szerezni és azt mutasd meg a rendőrségnek,vagy esetleg valamilyen hatósági személynek. Mást sajnos nem tudok

2020. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"Elbeszélgetni vele", de valószínűleg olyan körökben mozog, amiben nem érné ezt meg.

Sajnos a rendőrség meg ilyen. Panaszkodhatnak, hogy milyen keveset keresnek, de valahogy pont az ilyen helyzetek miatt nem tudok őket sajnálni. És sajnos, ebben az országban olyan alacsony szinten mozog a legtöbb ember, hogy teljesen oké, hogy a rendőrök egyértelmű ügyekben sem tesznek semmit.

2020. jún. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem itt az lesz a gond hogy konkrét bizonyíték nincs ellene. Ha a lányok közül valaki elmenne a rendőrségre és vallomást tenne helyetted már az nagy előrelépés lenne.
2020. jún. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
A begyűjtött lányok szülei jelentenék fel akkor talán lebukna.A 18 év alatti még gyerek.
2020. jún. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Jól tökön kéne rúgni az illetőt.
2020. jún. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Semmit. Magyarországon a "rendőrség" a bűnözőket védi. Ők nem csinálnak vele semmit, viszont ha te egy ujjal is hozzáérsz, mész a sittre. Ez a "liberális" "demokrácia".
2020. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

"de a rendőrség tehetetlen,"


Mert az akar lenni!

2020. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
A városban ahol lakom is a rendőrség tudtával teritik a drogot ismert személyek. Szerintem van mikor még ők is vesznek. Nem is értem hogy ezen miért kell felháborodni. Nyugaton, pl Olaszország ez már régóta működik...
2020. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondj egy várost legalább. Ha Pest, Tolna,Fejér vagy Zala megye akkor nagy eséllyel a mi területünkön terít és hamar megszűnik a probléma.


Illetve egy tipp:A rendőrök nagy része is benne van a bizniszben, ha rohangálsz hozzájuk csak saját magad sodrod veszélybe.

2020. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!