Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen ember utazó bűnöző?

Az ilyen ember utazó bűnöző?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy egy és ugyanaz a személy Kemecsém egy iskolából lopott 5 ezer forintot, emiatt oda elutazott, másnap meg Kiskunfélegyházára utazott az Oskola utcai Iskola, Intézmény tornatermében pont kézilabda meccset tartottak felnőtt férfiak, az öltőzőbe bement és onnan meg 10 ezer forintot vitt el. Elkapták, kihallgatták, szabadonengedték, mert piti ügy.


"Oskola utca" ilyen is van Kiskunfélegyházán, a google is mutatja.


Az ikyen emberek utazó bűnözők, vagy mivel két helyen járt, még nem az, esetleg ha 20 helyen járna akkor lenne az? Esetleg, hogy elutazott máshová, a bíróság ezt súlyosbító körülményként èrtékeli majd?



2023. jan. 27. 22:00
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Örüljön, hogy az legalább van. Majd nyilván fűszoknyás k*vák fogják pálmafalevelekkel legyezgetni a sitten.😂
2023. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Egyszer a Debreceni Rendőrkapitányság Bünügyi Osztályán a nyomozók főztek kávet a kis konyhahelyiségükbe (2.em.), és kotyogós kávéfőzöbe főzték 6 személyesbe, az főtt a kávé aztán fölrobbant a kávéfőző.

A kávéfőző felső részét szétlőtte a nyomás és a felső részét nekiküldte a plafonnak, ami behorpadt. Tiszta dzsuva lett az egész konyhájuk.


Még az a szerencse, hogy nem az ablak felé lőtte le a tetejét, mert igencsak kivitte volna az ablakot, vagy éppen nem egy nyomozót talált el, mert igencsak a mentőt kellett volna hívni.


Ebből is látszik, h a kávéfőző is haragszik a rendőrökre :D


Am a kotyogós kávéfőzöket mindig el kell mosni, jól kimosni a szűrőjét, és néha ecetes vizet is lefőzni benne.


Valszeg ez náluk elmaradt.🤔

2023. jan. 29. 16:32
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyere el egyszer Pestre levike. Megmutatom én beked mi az adjonisten. De innen te haza nem mész az is biztos.
2023. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

43, hagyd, már tőlem is kapott ajánlatot, hogy nézzen le nyugatra, de köszöni, Levigyula teljesen jól elvan a már bevált helyeivel. :D


(Szóval nem marad más, nekünk kell elmenni egyszer hozzá;))

2023. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
#44 akkor itt tala, neked ugyis utbaesik odafele ;)
2023. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
#44-45, a jövő héten úgyis arrafelé járok, ha gondoljátok személyesen is átadom neki az üdvözleteteket.
2023. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

#43 Ügyészasszony ne hazudozzon, hogy "pestre". Miért nem úgy tetszik írni, hogy gyere el inkább Békéscsabára?


Ugyanis te Békéscsabán laksz, ott dolgozol a Békéscsabai Járási Ügyészségen mint ügyész, kedves Marika néni, lassan öregnéni xd.

2023. jan. 29. 20:05
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Kuldjek képet levike? Meglepődnél.
2023. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
75%
Úgy látom, hogy a vádlott személyeskedéssel próbál vergődni. Az ügyész nem feltétlenül nőnemű, és így is összeteheted a 2 kezed, hogy nem indítványozta az előzetes letartóztatásodat. Ha rajtam múlna, már 2 kezed sem lenne, amit összetehetnél.
2023. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

#32 Gyere nyugodtan a bíróságra hallgatóságként, majd belinkelem az előkészítő ülés idejét, helyét. Karcagi Járásbíroságon lesz, mert Kisújszállás oda tartozik.


De nem lesz tárgyalás, csak előkészítő ülés, és azon már 1. fokú ítélet.

Ez egy 45 perc.


Beismertem a tetteimet a rendőrségen és nem lesz vergődés a bíróságon, mert ott is elismerem, és el sem kell mondanom még 1x, mert a rendőrségen elmondtam őszíntén, azt fenntartom, úgyhogy nem is nagyon fogok beszélni.


Az ügyész ismerteti a vádat, de mivel a vádirat nekem is meglesz, megkérdezik majd, h ismertesse az ügyész, erre megmondom, hogy megismertem, lehet mellőzni. Beismerem, lemondok a tárgyaláshoz való jogomról, ezt a bíró végzéssel elfogadja és ítèletet hoz. Ez egy nagyon egyszerű ügy Az ügyész csak az indítvanyát, perbeszédét elmondja, aztán a védő is, én is az utolsó szó jogán felszólalásomat és ítélet. Azt meg majd meglátjuk, hogy fellebbez e valamelyikőnk.


De gyere erre a rövid időre.

2023. jan. 29. 22:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!