Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen ember utazó bűnöző?

Az ilyen ember utazó bűnöző?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy egy és ugyanaz a személy Kemecsém egy iskolából lopott 5 ezer forintot, emiatt oda elutazott, másnap meg Kiskunfélegyházára utazott az Oskola utcai Iskola, Intézmény tornatermében pont kézilabda meccset tartottak felnőtt férfiak, az öltőzőbe bement és onnan meg 10 ezer forintot vitt el. Elkapták, kihallgatták, szabadonengedték, mert piti ügy.


"Oskola utca" ilyen is van Kiskunfélegyházán, a google is mutatja.


Az ikyen emberek utazó bűnözők, vagy mivel két helyen járt, még nem az, esetleg ha 20 helyen járna akkor lenne az? Esetleg, hogy elutazott máshová, a bíróság ezt súlyosbító körülményként èrtékeli majd?



2023. jan. 27. 22:00
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Ezek a kisújszállási rendőrök tök normálisan beszéltek velem mind a járőrök mind a nyomozó mint egy ügyintéző. Normálisan kommunikáltak. Egy-két emelthangú szó volt az egyik járőrtől, de az is higgadtan. Mikor közöltem, h elmondok mindent, utána tiszta barátságosak voltak.


Nem olyanok mint a békéscsabaiak, meg a debreceniek.


Egyébként NYÍREGYHÁZÁN száz, hogy őrízetbevettek volna. Ezek meg nem foglalkoztak vele. Erről beszéltem multkor, hogy kapitányságfüggő is.

2023. jan. 28. 17:10
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Addig jár a k*csög a kútra...
2023. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
De többet nem csinálok ilyet.
2023. jan. 28. 17:18
 24/52 A kérdező kommentje:
#20 Mert mit csináltam feléd, hogy őrízetbe akarsz venni?
2023. jan. 28. 17:26
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Hogy megszülettél.
2023. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet hallottunk már párszor. Nem fordult még meg a fejedben, hogy dolgozz esetleg lopkodás helyett?
2023. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom levike a letartóztatás elrendelő végzést ide kifogom tenni. Persze úgy h kiveszem az adataid belőle és átírom levikére hátha perelni lenne kedved.
2023. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
#27 Inkább beszélj a Karcagi Járási Ügyészséggel, h majd a vádiratban felfüggesztettet indítványozzon, mert elismertem, 15 ezer a lopási kár, 15 ezer a rongálási kár, lefoglalással megtérült mert volt nálam annyi és lefoglalták meg kisügy. Te Békéscsabán dolgozol, ismersz már, beszélj már a Karcagi ügyésszel, mert az ügy a Karcagi j. ügyészségen lesz.
2023. jan. 28. 19:11
 29/52 anonim ***** válasza:
65%

Ja, biztos tesz majd valamit az érdekedben.

Ő maga is azt írta, hogy szeretné, ha leültetnének végre.

Annyira autista vagy, hogy nem fogad még fel, hogy mindenki utál a gyikon?

2023. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂 Úgy látom, az évek és a rutin nem volt elég ahhoz, hogy kiismerd a bíróság és az ügyészség működését. Majd az ügyésznek is rinyálj az előkészítő ülésen, vagy esetleg a tárgyaláson.
2023. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!