Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nem veszi fel a gyanúsított...

Ha nem veszi fel a gyanúsított a telefont, mit tesz a rendőrség?

Figyelt kérdés

Tegnap vagyis ma 00.24 perckor meggyanúsítottak 1 rb. lopás szabálysértési értékre dolog elleni erőszakkal elkövetett vétséggel.

A jk-vben elmondtam a Szabadság téri tornatermi öltözőben elkövetett cselekményt is, de azzal nem gyanúsítottak meg.


Biztos fognak idézni és azzal is meggyanúsítanak és így a gyanúsítás szerintem módosul 4 rendbeli szabálysértési ertékre dolog elleni erőszakkal, valamint üzletszerűen és kisebb étrékre elkövetett lopás büntette gyanúsításra. Ezt mindenképp közölni fogják velem, ezért be fognak még idézni.


Tekintettel arra, hogy telefonon is lehet idézni, kicsit egyszerűbb, lehet telefonon fog a nyomozó majd idézni. Azonban az a helyzet, hogy én ismeretlen számnak, meg privàt számnak nem veszem fel a telefont.

A telefonszámom csak anyukám, tesóm tudja és csak nekik veszem fel, mert ők be vannak írva, hogy "anya", meg a tesóm neve. Tehát telefonon úgysem ér el a nyomozó.


Kérdésem, hogy ilyenkor m8t fog csinálni a rendőrség?



2023. jan. 28. 22:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%

óóóó...Istenem...milyen naiv, tudatlan vagy..

Méghogy nem tudják a számodat? pfff..ez jó, ezen reggelig fogok röhögni.

Ezt a kérdést amikor kiírtad, már tudta az ügyeletes megfigyelő honnan írsz.. Csak azért nem rúgják rád az ajtót, mert bűnügyi szempontból jelentéktelen vagy. Ha kellessz, akkor érted mennek.

2023. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszed fel a telefont, akkor onnantól teljesen elérhetetlenné válsz, és úgymond körül fog egy láthatatlan védőburok, ami megvéd a rossz szellemektől, többek között a rendőrségtől.


Gyula, na szerinted mi fog történni, komolyan ennyi eszed van, mint egy marék döglött lepkének? Ha kellesz nekik, be fognak vinni, nem a telefonodon múlik. ;)

2023. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Levike!

Ennyi eset után neked ezt csípőből kellene tudni. Ne lámázz már!

2023. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Gyula...Te tényleg csak a gumibot jótékony hatásaiból tanulsz. Tegnap elkaptak, hát miért ne folytatnád a bűnözést ma is.
2023. jan. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#2 Jó jó sejtem mi történne.


Ha idézni akar a nyomozó, akkor az azt jelenti, hogy nem akarnak értem jönni, hanem én jelenjek meg. Leírja feljegyzésben, hogy telón nem ért el, (de lehet le sem írja), szépen írásban küld egy idézést postán és abban le lesz írva, hogy mikor kell megjelenni. Ha arra nem jelenek meg, akkor elővezetés és akkor jönnek értem.


A telefonszám nem személyes adat, mert mi van ha valakinek n8ncs telefonja? Azért még nem mennek érte.


Mert én nem vagyok kőteles a telefonom megtartani, ha holnap el akarom adni, eladom és nem lesz telóm. Ezért még nem fognak kijönni értem. Postai idézéssel próbalkoznak és, ha sz nem vezet eredményre akkor jönnek.

2023. jan. 29. 01:53
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Küld egy hivatalos levelet ajánlottan. A jogkövetkezmény a levél átvétele nélkül is beáll.
2023. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli levike…
2023. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

És én még azt reméltem a spray dolog miatt fogsz csücsülni.

Nem kell érted aggódni visszaeső vagy, el fognak kapi.


Megint javasolnám, hogy kérj tanácsot a szexualitás kategóriában, és készülj fel időben a börtönre.

2023. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

2018.11. 21-én Hajdúszoboszlón is jártam, elloptam a közgáz suli portásfülkéjéből két takarítónő táskájából az abban lévő pénztárcákból mindösszesen 11 ezer forintot.


Rendőrség egy hónapon belül azonosított és be is idézett, gyanúsított lettem.


Viszon jártam egy másik iskolában is, ahol szintén felvett a kamera, onnan nem loptam, csak gyanús lettem, h este fél 8 kórül miért megyek be egy iskolába, ezért lementették a kameraképet és ez is később a nyomozóhatóság birtokába jutott.


Itt van. Itt a takarítónő vezet kifele.


[link]

2023. jan. 29. 20:14
 10/36 anonim ***** válasza:

Levike!

Beteg vagy!

Saját érdekedben célszerű lenne felkeresni egy szakorvost.

Megvizsgálnak, írnak fel bogyókat amiket, ha rendszeresen beszedsz fele ennyi problémád nem lesz.

Ha folytatod egy puha falú szobában fogsz ébredni, az agyadban annyi ép neuron sem lesz, mint egy brokkoliban. Kell ez neked?

Nekünk igen, de látod! Önfeláldozóak vagyunk.

2023. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!