Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nem veszi fel a gyanúsított...

Ha nem veszi fel a gyanúsított a telefont, mit tesz a rendőrség?

Figyelt kérdés

Tegnap vagyis ma 00.24 perckor meggyanúsítottak 1 rb. lopás szabálysértési értékre dolog elleni erőszakkal elkövetett vétséggel.

A jk-vben elmondtam a Szabadság téri tornatermi öltözőben elkövetett cselekményt is, de azzal nem gyanúsítottak meg.


Biztos fognak idézni és azzal is meggyanúsítanak és így a gyanúsítás szerintem módosul 4 rendbeli szabálysértési ertékre dolog elleni erőszakkal, valamint üzletszerűen és kisebb étrékre elkövetett lopás büntette gyanúsításra. Ezt mindenképp közölni fogják velem, ezért be fognak még idézni.


Tekintettel arra, hogy telefonon is lehet idézni, kicsit egyszerűbb, lehet telefonon fog a nyomozó majd idézni. Azonban az a helyzet, hogy én ismeretlen számnak, meg privàt számnak nem veszem fel a telefont.

A telefonszámom csak anyukám, tesóm tudja és csak nekik veszem fel, mert ők be vannak írva, hogy "anya", meg a tesóm neve. Tehát telefonon úgysem ér el a nyomozó.


Kérdésem, hogy ilyenkor m8t fog csinálni a rendőrség?



2023. jan. 28. 22:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz. Gyula, amikor nincs aktuális kérdése, akkor az elefántos videókat küldözgeti az ügyelet e-mail címére. Vagy itt a Gyakorin, más emberek kérdése alá böfögi a rendőrellenes vagy éppen rendőrfétises megnyilvánulásait.


Ismerd be, hogy a lopásokkal a kleptomániád miatt, a hülyeségekről pedig a szellemi képességeid miatt nem tudsz leállni.

2023. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Levike, egyszer találd szembe magad velem…
2023. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
#22 Nem megyek már Békéscsabára kedves ügyészasszony.
2023. jan. 30. 21:58
 24/36 A kérdező kommentje:

#21 Így van. Mármint az elefántos videóval kapcsolatban.


[link]

2023. jan. 30. 22:31
 25/36 A kérdező kommentje:

A fentebbi #24-es kommentemben amit belinkeltem youtube-ról elefántos videót, azt elküldtem a Debreceni Rendőrkapitányság e-mail címére ügyszámmal, adataimmal. Meg plusz még az egyik női nyomozónak facebookon is elküldtem, aki szépen letiltott. Odaírtam azt is, hogy elefántcsorda kóboról Kínában. Biztos röhögtek, h milyen idióta ez a gyerek.


A mostani friss büntetőeljárásom, ami most indult a Karcagi Rendőrkapitànysàgon, az ottani rendőrök nem ismernek. Ha az ügyszámra hivatkozva, az adataimmal elküldeném nekik is ezt a videót, és odaírnàm, hogy elefántcsorda kóboról Kínàban biztos mondanák, hogy de egy hülye idiótával kell most foglalkoznunk, azt röhögnének.


Bár max 1x fogok még a karcagi rendőrökkel találkozni, többet nem, úgyhogy nem látnak sokat.

2023. jan. 30. 22:40
 26/36 anonim ***** válasza:
60%

Levike!

Nyugtass meg! Ugye már elvették az önrendelkezési jogod!?

2023. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Neked még humorod sincs, Levike.

Bár ezt már régen tudjuk.

2023. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
#27 Dehogyisnem. Már az is egy humor volt, hogy amit a #24 hozzászólásomban belinkelt videót elküldtem a Debreceni Rendőrkapitányság e-mail címére ügyszámmal, adataimmal, meg egy női nyomozónak facebookon is elküldtem.
2023. jan. 31. 11:05
 29/36 anonim ***** válasza:
60%
Poén mégsincs benne. Pedig ez lenne a humor lényege...
2023. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
De poénos, mert látták a rendőrök, hogy ki és mit küldött, meg az a nyomozónő Bokor Tícia és lehet röhögtek, hogy ekkora idióta emberrel még soha nem találkoztak és biztos röhögtek rajtam. Ez nem poén?
2023. jan. 31. 14:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!