Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nem veszi fel a gyanúsított...

Ha nem veszi fel a gyanúsított a telefont, mit tesz a rendőrség?

Figyelt kérdés

Tegnap vagyis ma 00.24 perckor meggyanúsítottak 1 rb. lopás szabálysértési értékre dolog elleni erőszakkal elkövetett vétséggel.

A jk-vben elmondtam a Szabadság téri tornatermi öltözőben elkövetett cselekményt is, de azzal nem gyanúsítottak meg.


Biztos fognak idézni és azzal is meggyanúsítanak és így a gyanúsítás szerintem módosul 4 rendbeli szabálysértési ertékre dolog elleni erőszakkal, valamint üzletszerűen és kisebb étrékre elkövetett lopás büntette gyanúsításra. Ezt mindenképp közölni fogják velem, ezért be fognak még idézni.


Tekintettel arra, hogy telefonon is lehet idézni, kicsit egyszerűbb, lehet telefonon fog a nyomozó majd idézni. Azonban az a helyzet, hogy én ismeretlen számnak, meg privàt számnak nem veszem fel a telefont.

A telefonszámom csak anyukám, tesóm tudja és csak nekik veszem fel, mert ők be vannak írva, hogy "anya", meg a tesóm neve. Tehát telefonon úgysem ér el a nyomozó.


Kérdésem, hogy ilyenkor m8t fog csinálni a rendőrség?



2023. jan. 28. 22:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

#9

Levike, mi van azzal, hogy csak a gazdagoktól lopsz?

Két takarítónőnek volt 11 ezer Ft-ja, ne próbáld már meg magyarázni, hogy nem az elsetteket zsákmányolod ki.


#10

Az a durva, hogy kezelik. Mi lenne, ha még bogyókat se kapna?

2023. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

A jegyzőkönyvben azt állítja, hogy kezelés alatt áll. Tavaly viszont több kérdése alatt is írta, hogy már nem jár konzultációra\terápiara, gyógyszereit sem szedi.


Nem hiszem, hogy azóta változtatott volna ezen. Csak jól néz ki a kihallgatáson, hogy ő Ilyen kis "rendes" gyerek, aki "betartja" a dolgait.

2023. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

#12

Oh, bakfitty, ez az alak ocsmányabb, mint hittem.

Szerintem lassan már csak ő tartja magát "jó embernek."

Talán még a saját anyja se tartja őt sokra.

Egyébként szerintem (akármit is mond) büszke rá, hogy lop.

Meg vagyok róla győződve, hogy élvezi.

2023. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Most 3 napja péntek este, hogy bekasztliztak a kisújszallási rendőrök az őrsre. Előállítottak bilincsbe, ott kis örs, nincs előállító zárka, hanem az irodába odabilincseltek az asztalhoz, aztán már 20 perc és meg is jött a nyomozó. Volt még kb.10 perc papírmunkája, majd levették a bilincset és kihallgatott, majd rabosítottak. Mikor vittek be az örsre, kérdezték, h tudom e mi az őrízet, mondom igen. Kérdeztem őrízet lesz, azt mondták, hogy rajtam múlik, ha elmondom minkét balhémat, akkor nem.

Megjőtt a nyomozó, tőle is kérdeztem, hogy őrízet ilyesmi lesz, azt mondta, h nem. Kihallgat, rabosítás és mehetek, csak Kisújszálláson ne lásson meg.


Azt tudjátok, hogy Nyíregyházán őrízetbe vettek volna, aztán ma derült volna ki, hogy szabadulok, vagy letartóztatnak. Nyíregyházán nem olyanok lettek volna mint Kisújon. A níregyházi rendőrök azt mondták volna, hogy "gyere csak" és vezetőszáras bilincs, hogy őrízet és nem mész sehova. Megmondták volna, hogy az anyád jó iskoláját elutaztál ide Nyíregyházára lopni??. Na vissza nem mész Debrecenbe az biztos!


Igen a nyíregyháziak így tettek volna, még ha őszinte beismerőzók akkor is.

2023. jan. 30. 14:41
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem Nyíregyházán történt. Már rég ki kellett volna vonni téged a forgalomból.
2023. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

15. Annyit tudok, hogy rendőr vagy, nő vagy és nyugatdunàntúl.

Ha meglátnálak hozzáb@sznák valamit.

2023. jan. 30. 16:29
 17/36 anonim ***** válasza:

Levike!

Max a börtön ablakából fogsz dudorogni.

Minek kell tetèzned a bajod!

2023. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
16: imádom az ilyen szájkaratés egyéneket. Ezek szoktak az előállítóban is a leghangosabban az anyjukért, vagy az asszonyért sírni. :)
2023. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Figyeljetek.

X éve itt vagyok gyakorin egy jó ideig nem foglalkoztam a politika>rendőrség, politika>törvények, jog kategóriával, nem is néztem sosem. Régen vtam büntetve, 2014 körül csend lett, tiszta voltam. 2018-ban kezdődtek, hogy tanúként beidéztek, mert gyanakodtak, h loptam, aztán jött a békéscsabai, hajdúszoboszlói, debreceni ügyeim és azóta folyamatosan elítélt vagyok, meg eljárás van ellenem és felkerestem az előbb említett rendőrség, törvények-jog kategöriát és kérxéseket teszek fel, mert büntetőügyek érintettje vagyok és amit nem tudok, megkérdezem. Így kb.4-5 ève sok kérdést, igencsak sokat feltettem. Majd, ha egyszer nem lesz ellenem büntetőeljárás, meg minden ítélet letelik, semmi nem lesz, teljes tiszta leszek, eszemben sem lesz a rendőrség, bíróság, büntetőeljárás téma, akkor nem teszek fel itt kérdést, mert nem lesz mit és miért. Ugyanúgy nem leszek itt politika rovatba mint azelőtt.

2023. jan. 30. 17:47
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Aha.

Tehát leghamarabb ha végre csücsülsz.


Tudod honnan tudom?


Mert szinte büszke is vagy erre, és élvezed, hogy mindenki utál.


Nem tudsz leállni.


Folytatod, amíg el nem kapnak.


Mész vissza.

A

Kérdés csak az, hogy mikor.

2023. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!