Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nem veszi fel a gyanúsított...

Ha nem veszi fel a gyanúsított a telefont, mit tesz a rendőrség?

Figyelt kérdés

Tegnap vagyis ma 00.24 perckor meggyanúsítottak 1 rb. lopás szabálysértési értékre dolog elleni erőszakkal elkövetett vétséggel.

A jk-vben elmondtam a Szabadság téri tornatermi öltözőben elkövetett cselekményt is, de azzal nem gyanúsítottak meg.


Biztos fognak idézni és azzal is meggyanúsítanak és így a gyanúsítás szerintem módosul 4 rendbeli szabálysértési ertékre dolog elleni erőszakkal, valamint üzletszerűen és kisebb étrékre elkövetett lopás büntette gyanúsításra. Ezt mindenképp közölni fogják velem, ezért be fognak még idézni.


Tekintettel arra, hogy telefonon is lehet idézni, kicsit egyszerűbb, lehet telefonon fog a nyomozó majd idézni. Azonban az a helyzet, hogy én ismeretlen számnak, meg privàt számnak nem veszem fel a telefont.

A telefonszámom csak anyukám, tesóm tudja és csak nekik veszem fel, mert ők be vannak írva, hogy "anya", meg a tesóm neve. Tehát telefonon úgysem ér el a nyomozó.


Kérdésem, hogy ilyenkor m8t fog csinálni a rendőrség?



2023. jan. 28. 22:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#30

Nem tudom.

Poén az, ami kizárólag számodra vicces?

2023. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Elmentek a csudába.
2023. jan. 31. 21:08
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a valóság?
2023. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#33

Valószínűleg nem, mert kaptam tőle levelet, amiben javasolta, hogy éljek olyan nemi életet, amilyet ő szokott a családtagjaival.

Az általa javasolt kontextusban nem egyértelmű, hogy Levike tisztában van-e női és a férfi biológiai különbségeivel, vagy csak a börtönben mosódtak össze a szerepek.

2023. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
A #13 hozzászóló amit belinkelt egy korábbi kérdést, abban a 9.kommentben, ami a kérdező saját kommentje, a linkre kattintva van egy kép.
2023. febr. 14. 18:16
 36/36 anonim ***** válasza:
Az csak egy kamerakép arról az "okos" fejedről, de szerencsecsomag.
2023. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!