Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy ( korabban) drogot...

Van egy ( korabban) drogot fogyasztó rendor ismerösöm. Utal. Utalom. Egy rendorsegi kihallgatason,ahol tanu voltam osszeszolalkoztam vele. Ledrogosozott, majd en is ledrogosoztam tobb nyomozo es rendor elott. Mire szamitsak?

Figyelt kérdés

Engem ott helyben megpisiltettek, lett is egy negativ drogtesztem. A rendor pedig akkor azt mondta feljelent becsületsèrtes miatt.

Eletelt 1 het,de mègse jelentett fel, viszont a nyomozok felhivtak csak ugy rejtett szamon , h szeretnenek velem beszelni errol,meg h menjek ekkor es ekkor be a rendorsegre . Semmi hivatalos level nem jott rola. Mire szamitsak?



2023. febr. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Levike, a börtönben nincs ékezet a billentyűzeten, vagy mi van?
2023. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Ez nem Levike. Néha aki nem Levike, arra is azt hiszitek, hogy ő. Neki nem ioyenbaz írása.
2023. febr. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!