Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség ezt kinyomozná?...

A rendőrség ezt kinyomozná? Vagy csak ki nevetnének?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1-2 hónappal ezelőtt kamu Tiktokból irosgáltak a páromnak,hogy én meg csalom meg én Péntek este nála voltam stb.

Tegnap megint,de most kamu Facebookból kezdett el irkálni a páromnknak,hogy "Megint volt hozzám pénteken,megint szét dugtam"

Tudom nem kéne vele foglalkoznom de mi lenne ha a barátom meg el is hinné?

De amúgy anno tanfolyamra jártam és a tanáromra is igy irosgáltak kamuból,hogy az egyik diákjával van. Nekiek is ki nyomozták a rendörök. Vagy a kettő más?


2023. febr. 24. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Eufemizmus a romara.
2023. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

9/11

10/11

Nagyon vicces🤦‍♀️Jó,hogy ti mindent tudtok. Tehetek róla? Komolyan? Hogy itt így beszélnek. Ha ti is itt élnétek ti is ilyen szavakat használátok. Higgyétek el probálok nem úgy beszélni mint itt. De ha így hallod kiskorod óta a szavakat te honnan tudnád,hogy valójába nincs ilyen szó. Hidd el nálam itt beszélnek sokkal rosszabból. De ha szembesítenek vele a neten megjegyzem és már nem úgy mondom mint itt.

2023. febr. 25. 11:32
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12


Semmi baj Kérdező!

Tudom, hogy rosszul esik, de minden rosszban van valami jó!

Ennek is nézd a jó oldalát, mert ahogy írtad is, "De ha szembesítenek vele a neten megjegyzem és már nem úgy mondom mint itt."

Úgy gondolom a 12-es, szépen összeszedett, hibamentes hozzászólásodból, te egy jobb sorsra érdemes valaki vagy és igyekezz kitörni abból a körből amiben jelenleg élsz, mert akkor viszed valamire! Sok szerencsét hozzá!

2023. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!