Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség épülete előtt...

A rendőrség épülete előtt álltam meg tilosban, feljelentést kaptam. Mi fog történni?

Figyelt kérdés

Sötét volt, siettem, nem vettem észre (lakossági parkolók vannak körülötte). Amikor visszamentem az autóhoz, akkor jött egy rendőr és mondta, hogy ez rendőrségi parkoló, legközelebb figyelmesebben álljak meg.


Azt hittem, ennyi az egész, de csak később vettem észre, hogy a szélvédőn van egy cetli, amiben alá van húzva, hogy feljelent. Nem voltam még ilyen helyzetben. Mire számíthatok?


2023. márc. 2. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nem tiszta, azt sem tudtam, hogy rendőrségi épület. Tényleg nem lehetett látni semmit a sötétben. Kérlek titeket, ne kioktatással válaszoljatok, nyilván megértettem én is, hogy hibáztam.
2023. márc. 2. 19:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Befizeted a bírságot, az fog történni.

Ennyi.

2023. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy behívnak meghallgatni, szóval nincs kizárva a még figyelmeztetés sem.
2023. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De jó. És ez bekerül pl az erkölcsi bizonyítványomba?
2023. márc. 2. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2023. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan mintha parkolóőrtöl kaptad volna
2023. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!