Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök fogják keresni a...

A rendőrök fogják keresni a barátom?

Figyelt kérdés

Az egyik lakótelepnél, ahol szélen jár a villamos, a villamos egyik oldalán járda és panelek vannak, a másik oldalán út, de korlát van a villamos és az út között. Megállt egy rendőrkocsi az úton, a barátomnak azt mondta a benne ülő rendőr, hogy jónapot jöjjön már ide a kocsihoz. Kirakta a megkülönböztető jelzést is. A barátom viszont a másik irányba mint a villám berohant a panelsorhoz és a sok 4 és 10 emeletesek között elszaladt. Össze-vissza vannak a penelek mint egy labirintus. Kihasználta, hogy a rendőrök a villamossín melletti korlát túloldalán álltak meg és onnan szóltak. Namost a rendőrök mire kiszállnak a kocsiból, és átmásznak a korláton, és utánaerednek, kicsit idő kell neki. Barátom tudta, hogy ennyiért lőni nem lőhetnek. Sikeresen hirtelel gyorsan a panelek közt elszaladt, a rendőrök nem eredtek utána, vagy nem tudták melyik panel közőtt futott el.

Ezt mesélte ma barátom. Hogy igaz-e nem tudom.

Ha igaz, akkor fogják keresni, amiért elfutott vagy nem foglalkoznak vele?



2023. márc. 9. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
K.A.M.U
2023. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Troll.
2023. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 DK-s ***** válasza:
19%

Szerintem is kamu.


Megjegyzem hogy ha igaz a sztori, akkor a haverod rosszul tudja.


Ha van mód arra hogy az élete, és más életének veszélyeztetése nélkül lőjön, akkor megteheti.


Magyarán: ha lábon tudja lőni anélkül hogy a tűzvonalban, vagy azon túl más civil veszélyeztetne, akkor lőhet.

2023. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem lőhet. Ha senki élete nincs veszélyben, nem lőhet.

Itt nagyon megnézik, hogy indokolt volt-e.

Ez itt nem Amerika.

2023. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az levike, egyértelmű a szóhasználatodból. Miért kell ilyen kamu sztorikat kitalálni? Ha nem lopsz (ahogy rendszeresen állítod hamisan ezen az oldalon), akkor nem kell elfutnod a rendőrök elől.
2023. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 DK-s ***** válasza:
0%

#4-nek:


Akkor most elmesélek neked egy valós történetet, ami miatt feltételezem hogy lőhet:


Rendőrségi fogdáról szállítottak ki kórházi vizsgálatra, egy rendőr vitt. "Valahogy" úgy jutottam el a rendőrkocsiba beülésig, hogy nem került rám bilincs, mentségükre legyen mondva hogy a rendőrség zárt udvarán történt.


Amikor a kórháznál megálltunk és kiszálltunk, én automatikusan tettem előre a kezem a bilincseléshez. Nem volt nála bilincs. XD


Vicces volt a helyzet, de nem sokáig vidámkodtam. Kicsatolta a pisztolytáskát, és annyit mondott hogy: "Utálok futni. Indulj."

2023. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is kamu, csak vagánykodni próbál a barátom. Ha igazlenne, úgyis elkapták volna, mert ilyenkor erősítést küldenek és körbevették volna a lakótelepet.
2023. márc. 9. 21:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a Levike már Gyuláról beszél, vagy Gyula a Levikéről.


Durva ez a tudathasadásos többszörös személyiség.



És Levigyula még mindig nem a vigyorgóban ül a muszájdzsekiben, hanem szabadon mászkál, ráadásul még internetet is használ. Elkeserítő.

2023. márc. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#6

Az, hogy kicsatolta pisztolytáskát, nem jelenti azt, hogy lőhet, vagy lőne is.

2023. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

“ Akkor most elmesélek neked egy valós történetet, ami miatt feltételezem hogy lőhet:”


Még szerencse, hogy a fegyverhasználat nem feltételezéseken múlik, hanem feketén fehéren leírja a törvény.


Ez a DK-s ember, rengeteg ilyen kérdésnél előadja a maffiózót, ő mekkora alvilági figura volt aztán Z összes kérdésnél kiderül, hogy marhaságokat beszél.


Az, hogy téged ÁLLÍTÓLAG jó pár évvel ezelőtt egy rendőr ezzel jól átcseszett, az nem azt jelenti, hogy a fegyverhasználat így működik. Egy menekülő embert egyetlen esetben lőhetne meg, de az itt közel sem áll fent.


“ Ha van mód arra hogy az élete, és más életének veszélyeztetése nélkül lőjön, akkor megteheti.”


Sok filmet néztél. 10-20 méterről egy szaladó embert lábon lőni. Persze. 20 méterről örül ha eltalálja, nem, hogy még lábon, istenem.

2023. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!