Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanúsítás után miértnem...

Gyanúsítás után miértnem mondta meg a rendőr a bizonyítékot?

Figyelt kérdés

A múlthéten be kellett mennem a rendőrségre, azt hittem mint tanú, de nem. Közölte a rendőrtiszt, hogy ő gyanúsítottként hallgat ki. Rámparancsolt, hogy mondjam el amit elkövettem, mert ha nem, ő egy küzdősportos meg 30 éve rendőr. Bevallottam, hogy egy távolsági autóbusz kasszájából kiszedtem az aprót háromezer forintot még egy hónapja. Mondta is, hogy így van, de nem háromezer, hanem négyezer.

Kihallgatott, ujjlenyomat vétel volt, fotó stb. Soha nem vettem el semmit, de most hülye voltam, mert alkalom szülte...

Azt kérdeztem a rendőrtől, hogy ujlenyomat alapján tudtak azonosítani, erre azt mondta, hogy erre nem kíván válaszolni. Amikor már kihallgatott és elmondtam mindent, gyanúsítás megvolt, ezután miért nem mondta meg, hogy milyen bizonyíték volt ellenem? Ezt soha nem tudom meg?



2023. ápr. 3. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy blöffölt te pedig bedőltél
2023. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ajj, Levike, mi lenne, ha nem lopnál?
2023. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez a Levike koppintás most elég gyengére sikerül
2023. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Már levike se a régi.
2023. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ti mi a fenéről beszeltek itt.
2023. ápr. 4. 02:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvett a kamera, ennyi.
2023. ápr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyenkor nem kell semmit se mondani a rendőrnek, csak annyit, hogy "ügyvédet akarok". Ezt nem tudják az emberek.
2023. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!