Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan, akire tévesen...

Van olyan, akire tévesen törték rá a rendőrök/kommandósok az ajtót? Ha igen, mi történt?

Figyelt kérdés
Mikor a "farkasgyilkost" keresték, véletlenül a szomszéd ajtaján dörömböltek. Volt hasonló esetetek?

2023. ápr. 18. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer egy jegyhamisitás végett bevittek kihallgatni, de mint kiderült én voltam az áldozat, mert az én jegyemet hamisitották meg és éltek vissza vele. Igazából se a jegyem nem kaptam vissza soha se elnézést sem kértek, amiért az éjszaka közepén jöttek házkutatni és vittek kihalgatni.
2023. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lefoglaltak tőled valamit?
2023. ápr. 18. 08:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szóbanforbó jegyet.
2023. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3! Hogy derült ki, hogy ártatlan vagy?


Rám az előző tulaj miatt "törték" az ajtót, szenteste :D

Konkrétan fél éve költöztem ide, és az előző tulaj még mindig be volt jelentkezve, csak erről nem tudtam. De a rendőrök normálisak voltak, elmondták a kényszerkijelentés menetét.


Csak az akkori csajommal kicsit megijedtünk, hogy 23 órakor mit dörömbölnek az ajtónkon.

2023. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Többen úgy gondolják, ez a tévedés "belefér". Nos egyáltalán nem. Ilyenkor igenis éljen mindenki a jogával és tegyen panaszt vagy feljelentést. Éjfélkor nem zörgetünk senkit sem tévesen. Meg nem játsszuk a nagy királyt.
2023. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4es, egy sporteseményre akartak bejutni valahogy az én jegyemmel. A rendőrök átkutatták a házat pincétől a padlásig, ipari nyomtatók után kutatva, de 1 db nyomtatóm sem volt otthon. Még a munkahelyemre is bementek, de mivel ott minden kamerázva volt, gyakorlatilag semmit sem találtak. A jegyvásárlást számlával tudtam bizonyitani aztán ennyivel le is zárták a kihallgatást. Igazából arra a következtetésre jutottak, hogy valaki a jegyértékesitő irodában adott el másolt jegyeket, ennyit tudok.

De nálam is, éjjel 11 körül jöttek, meló után, voltam, hulla fárdtan, csak pislogtam, hogy wtf, ráadásúl a sportesemény, a nyáron történt és hozzám, meg valamikor november végén jöttek ki.

2023. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: jó, hogy egyáltalán meg volt a jegyed és a számla, én ilyeneket meg sem őrzök...


Csak cinkes, hogy bármelyikünk kerülhet ilyen helyzetbe.

2023. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt valami eset egyszer én is hallottam valamikor, hogy épp a szomszéd lakásra vagy a szomszéd házra mentek rá a kommandósok nem pedig arra akire kellett volna

Jó kis buli lehetett szerencsétleneknek

márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!