Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség hogy hogy nem...

A rendőrség hogy hogy nem találja az elkövetőt?

Figyelt kérdés

Jófogáson vert át egy csaló akivel telefonon is beszeltem és a számlájára utaltam

Mikor feljelentést tettem kiderült hogy nem én voltam az első áldozata neki, ez az eset óta eltelt már jópár év de semmi

Ilyenkor mi történt? Hogyan nem találnak meg valakit akinek tudni a személyazonosságát? Persze lehet nem konkrétan az ő számlája/telefonja de az eredeti tulajdonossal kapcsolatban kell álljon


2023. ápr. 26. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Elvannak ők foglalva az ellenzéki politikus, meg a tűntetők vegzálásával, a maradék meg úgyis felmond, ahogy hallom.
2023. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem találták meg?
2023. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl nem él a bejelentett lakcímén, feketén dolgozik, így még a munkahelyén sem lehet megkeresni

Amúgy ha nem az ő száma/számlája volt megadva szintén sem sokat tudnak kezdeni, nem lehet bizonyítani, hogy a másik tudta, hogy mire kell neki

2023. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ez korántsem jelenti azt hogy személyazonossága tisztázva lenne.
2023. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elkövető fogott egy jólszituált hajléktalant, adott neki egy kis manit, hogy nyisson egy bankszámlát meg vegyen a mobilt. A többit gondolom sejted...
2023. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem akarják megtalálni. Bonyolult ügy lenne, rengeteg papírmunkával. Inkább leteszik a seggüket a székre, lábukat az asztalra és mehet a lustulás.
2023. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem találták meg?
2023. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!