Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a helyezini birsagot...

Ha a helyezini birsagot elutasitjuk arrol ala kell irni valamilyen papirt?

Figyelt kérdés
4 fős hazibulit tartottunk. A szomszed ki hivta rank a rendoroket hogy hangos a zene(pedig nem volt az). Mikor a rendorok kijottek elkerte mind a negyunktol a szemelyit igazoltatas celjabol. Mondtak vegyuk halkabbra es elmentek. Semmi papirt nem irattak ala es nem is mondtak semmi mast. Par napra ra jott mind. 4unk nek a feljelenteses papir es egy 50 ezer forintos csekk, csendhaboritas miatt. Az indoklasnal az van irva hogy elutasitottuk a helyszini birsagot pedig a rendorok helyszini birsagot nem ajanlottak fel.. nyilvan akkor azt fogadtuk volna el.. mi ilyenkor a teendo?

2023. ápr. 27. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifogással éltek, előadjátok mi a szitu, és megy az ügy a szabálysértési bíróságra.
2023. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek mi a menete? Sosem volt még olyen ugyem. A rendor szabalyosan jart el? Ugy tudom ha elutasitom ha elfogadom akkor is papirt kell irni a helyezini birsagrol
2023. ápr. 27. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak be voltatok bszva és nem emlékeztek rá. Két rendőrt ugysem fog 4 suhanc meghazudtolni.
2023. ápr. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
huha, odatetted magad ezzel a valasszal. ez aztan tenyleg hasznomra van. de csak ugy hozzatennem hogy en voltam az egyeduli aki nem ivott mert en vezettem haza a buli vegen szoval mindenre tisztan emlekszek.
2023. ápr. 28. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Max 8 napod van kifogással élni, ha ebből kicsúszol, akkor konyec. Beütöd a keresőbe hogy szabálysértési határozat ellen kifogás, és hoz mindent, még kitöltési mintákat is. Különben 3500 Ft a benyújtási illetéke. Ennyit segítettem, ha ez nem elég, akkor elég béna fax vagy, mert amíg itt szerencsétlenkedsz, addig már százszor elintézhetted volna az ügyet.
2023. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!