Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A római katolikus egyház...

A római katolikus egyház szerint, a református egyház Istenkáromló mert elutasítjuk a katolikus hagyományokat és a tanításukat? :O mi jön még?

Figyelt kérdés

[link]


Ráadásul a konfirmációt átnevezték bérmádkozásra.


[link]


Mi a véleményed?


2021. aug. 8. 16:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
2021. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%
Kb. annak a korszaknak a problémája ez, amelyet a videó bemutat. Cromwell puritán volt, ami a kálvinizmus alapjain állt.
2021. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Értem. Kösz az infót. Tudod, tökéletlen bírka vagyok és bűnös. Ráadásul nem tudok a te fejeddel gondolkodni,és abban hiszek ami a Bibliában ír.
2021. aug. 8. 16:39
 4/35 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem a saját bűneiddel törődsz? Azokkal mizuvan? Akkora egy képmutató vagy, hogy az egész katolikus egyház elbújhat a hátad mögött. Térj meg és üdvözülsz, így nem.
2021. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Már megtértem. Így mi legyen? Az ateisták szerint pedig attól hogy egy távoli lélek melegként keresztény lesz, mindig is meleg lesz. Erről te mit gondolsz? Ilyeneket is olvasok.
2021. aug. 8. 17:00
 6/35 anonim ***** válasza:
70%

A katolikus Egyház nem állít ilyet, ez csak a te ócska hazugságod kérdező. Amúgy ha katolikus állítást teszel középpontba, miért nem katolikus oldalt linkelsz erről?

Én is csak azt tudom mondani, hogy térj meg, mert most a sátán szolgálatában állsz és vele is fogsz bukni.

2021. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Van időm. Nyugi. És te aggódsz a vitázók és a kritikus keresztényekért?
2021. aug. 8. 17:14
 8/35 anonim ***** válasza:
70%

Lehet ma azt mondod, hogy van időd, holnap pedig elcsap egy autó, majd az örök tűzre kerülsz. Nem lehet tudni, hogy kinek mennyi ideje van.


Egyébként továbbra se igazoltad a kérdésben szereplő hazug állításod.

2021. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem csoda, hogy az adventisták szerint mi is hazugok vagyunk ha azt mondjuk, hogy az egyik híres adventista egyházban szombattal fenyegetőztek, mert nem tartunk szombatot és az adventisták szerint ez hazugság...
2021. aug. 8. 17:25
 10/35 anonim ***** válasza:

Az anyjuk pi....T. Ök nem keresztények. 2000 éves vallás de útközben hagyták ők el tanitasokat meg szedték fel ujjakat. Az ortodox meg még rosszabb mert azok a középkorban élnek. Képzeljétek, ilyen koronavírus időkben úgy áldoztatnám hogy ugyanaval.a kanállal, ugyanabból a bőrből teszik mindenkinek a kenyeret. Barbár egy vallás az ortodox, saját szememmel láttam.az aldoztatast mert az oltárhoz mentem de én nem áldoztam. Az ortodox papok direkt azt akarják hogy mindenki legyen koronavírus azért áldoztatnám így hogy mindenki ugyanabból a borbol, ugyanaval.a kanállal. Legalábbis a román ortodoxok. El fognak azok karhozni mert gyilkosok. Aki beteg lesz miattuk lesz beteg mert az az áldoztatókanál nem véd meg a vírustól. A borra fogjuk rá hogy megvéd mert atlenyegul Jézussal de én ezt se hiszem mint református. De Az Áldoztatókanál nem alakul át és 100 vagy több ember ugyanaval.eszik és amiatt van sok beteg nálunk. Ilyenek az ortodoxok, ha majd mindenki beteg lesz miattuk meg meghal koronavírus ám és nem lesz tagja a Szent apostoli egyháznak akkor rájönnek hogy rosszul áldoztatnak. Úgy kéne hogy műanyag poharakba kitöltsék a bőrt és mikor odaérsz akkor kapod a saját poharad benne volna a kenyér és megveszed.

Gondolkozzatok már, a katolikusok és kézbe kapják az ostyát és nem szájba!! Mert a katolikus pap nem akarja hogy mindenki beteg legyen.

2021. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!